d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Akkor Most Nyomorék Vagyok? > Cry Official
Prev1111213141517Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 7 2014 03:29pm
Majd elolvasom az egészet
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 03:30pm
Quote (TuskesVanek @ 7 May 2014 22:26)
na jó éjt hun-1 mára ennyi, további jó anyázást


gondolom anyud szolt hogy takarodj mar aludni, mond meg neki hogy puszilom
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2014 03:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 7 2014 11:28pm)
http://i.imgur.com/tfOnY.png
röhögök


lol, ez még megvan valakinek? :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 7 2014 03:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 7 2014 11:29pm)
ez egyebkent egy egesz erdekes topik is lehetne
jellemezd a masikat, csak osszekene gyujteni a core usereket listara


CP ugyhogy nem tudom, mennyire aktuális


a122
ace07
anamy
anarkin
angrybug
anyd
arcsten
bajcli
bazdmegmarnemtudom
bazur
beni
championmath
cowding
cpt ghost
dejv
dihep
ecneb
edem
elcapitano
eoghan
fahrii
farki
fej
fless
floodban
flutter
fry
fuxy
genthor
ghostmasterq
greenday
hedgehogsword
imdeth
inakwo
janou
jarabek
joey
josheide
karan
kem
klontar
kriza
lacketto
lestat
magichammer
mesh
mythos
namechange
nerz
peterqwer
ptdk
rapiddani
rawen
ringi
rrc
sajage
senee
smat
snoopdogg
summertimeclothes
supernova
sylke
szabika
tacsi
tassassin
taszilo
tevetava
vismajor
xgurke
xrd

extra:
rezs
rici
sondor
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 03:31pm
Quote (Fej @ May 7 2014 09:30pm)
gondolom anyud szolt hogy takarodj mar aludni, mond meg neki hogy puszilom


átadom majd neki én, fél óra és ott vagyok nála
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 03:32pm
Quote (Saenchai @ May 7 2014 10:31pm)
lol, ez még megvan valakinek? :D


profilom

Tegnap este történt velem ez a sztori,nem tudom titeket érdekel-e. Éppen pultoltam egyedül szerdán, mondhatom unalmas volt mint a szar pangás volt. Már vagy 20 perce csak az On the roadot olvastam, kiélvezve a beat eklektika minden finom árnyalatát. Erre betéved 3 pleb és leülnek sörözni. Az egyik egy átlag plebejus leértékelt narancssárga Zarás nadrágban és kockás ingben (úristen ember, gondoltam mi vagy te egy kibaszott Marty McFly, idejöttél a rohadt 90-es évekből???) A másik már elég zsidónak tűnt de hamar kiderült hogy csak egy sima páváskodó műegyetemista az entry level zenei ízlésével. Aztán ott kullogott utánuk valami. Dustin-Kibaszott-Hoffman az Esőemberben, esküszöm, vártam hogy számolgatja a fogpiszkálókat, de csak ült ott és az asztalt bámulta meg néha a Zaragatyás plebet nézte mint ha szerelmes lenne. Ahogy telt múlt az idő és vihogtak meg söröztek már éreztem hogy gond lesz, komolyan rá volt írva a kockás-inges fazonra hogy balhés típus. Már rég zárnom kellett volna, hogy a beteg gyerekek kórházában önkénteskedhessek, de nem akartam kibaszni ezt a három szerencsétlent, gondoltam ezeknek még rosszabb mint a rákosoknak. Telt múlt az idő már 2,5 órával túllépték a zárást muszáj volt lépnem.

Odajön Mr. Zarafaggot Kockásing és kér még egy kör sört, már tisztára elvolt ázva a forma.
-Ide töltsél belefele a poharamba még egy söröcskét kisapám - kezdi. Ekkor még türelmes voltam, esküszöm!
-Oké haver de ez már az utolsó kör, szóval ha végeztetek zárás van.
-Jólvan na , NE CIGÁNYOZZÁL ÉRTED, mi az hogy utolsó kör, mennyi egy kör, MI? Egyaltalán mi az a kör te bölcsész buzi? - üvöltött Zarafarmer magából kikelve, és közbe odagyűlt a másik két jómadár is.
-Nem szeretnélek korlátozni a söfogyasztásban, az elég degradáló lenne, nem akarlak óvodásként kezelni haver- próbálkoztam még mindig józanul.
-KI AZ ÓVODÁS TE SZARFASZÚ CSICSKA MI KI JÁR ITT A MŰEGYETEMRE, A MAGYAR ALAPSZAKOS DIPLOMÁDDAL BELEUGATSZITT TE SZAR CSICSKA.
Közben odajött a nagyorrú srác is, meg is nyugodtam hogy elintézi a dolgot.
!!!! ציטער אויס בראָ - mondja.
- MI A KURVA ANYÁTOK MI ÖSSZESKÜDTÖK ITTEN RÉZBŰRŐ GECIK MIATTATOK NEM LEHETNEK SZÉP DOLGAINK
Fel se eszméltem Kockásing már véres orral feküdt a földön, az Esőember meg ott zokog az ájult teste fölött. Egyébiránt akkor szólalt meg először,
MESH !! MESH NE HAGYJ ITT, KELJ FEL MESH - vonyított mint egy szukakutya Augusztus 20-án.
Már tárcsáztam volna a rendőrséget de szerencsére Wisendhal doktor kivonszolta őket - איך ווינטשן איך געהאט פריינט- vette még oda szomorúan.


This post was edited by jarabekg on May 7 2014 03:33pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 03:33pm
boxerben szoliztam és most fehér a seggem

fml

fasz se gondolta volna, hogy 6 perc alatt barnulok akármit is
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:35pm
Quote (cowding @ 7 May 2014 22:31)
CP ugyhogy nem tudom, mennyire aktuális


a122
ace07
anamy
anarkin
angrybug
anyd
arcsten
bajcli
bazdmegmarnemtudom
bazur
beni
championmath
cowding
cpt ghost
dejv
dihep
ecneb
edem
elcapitano
eoghan
fahrii
farki
fej
fless
floodban
flutter
fry
fuxy
genthor
ghostmasterq
greenday
hedgehogsword
imdeth
inakwo
janou
jarabek
joey
josheide
karan
kem
klontar
kriza
lacketto
lestat
magichammer
mesh
mythos
namechange
nerz
peterqwer
ptdk
rapiddani
rawen
ringi
rrc
sajage
senee
smat
snoopdogg
summertimeclothes
supernova
sylke
szabika
tacsi
tassassin
taszilo
tevetava
vismajor
xgurke
xrd

extra:
rezs
rici
sondor


nyisson mar valaki topikot neki
en lusta vagyok, viszont akarok rohogni
Quote (jarabekg @ 7 May 2014 22:32)
profilom

Tegnap este történt velem ez a sztori,nem tudom titeket érdekel-e. Éppen pultoltam egyedül szerdán, mondhatom unalmas volt mint a szar pangás volt. Már vagy 20 perce csak az On the roadot olvastam, kiélvezve a beat eklektika minden finom árnyalatát. Erre betéved 3 pleb és leülnek sörözni. Az egyik egy átlag plebejus leértékelt narancssárga Zarás nadrágban és kockás ingben (úristen ember, gondoltam mi vagy te egy kibaszott Marty McFly, idejöttél a rohadt 90-es évekből???) A másik már elég zsidónak tűnt de hamar kiderült hogy csak egy sima páváskodó műegyetemista az entry level zenei ízlésével. Aztán ott kullogott utánuk valami. Dustin-Kibaszott-Hoffman az Esőemberben, esküszöm, vártam hogy számolgatja a fogpiszkálókat, de csak ült ott és az asztalt bámulta meg néha a Zaragatyás plebet nézte mint ha szerelmes lenne. Ahogy telt múlt az idő és vihogtak meg söröztek már éreztem hogy gond lesz, komolyan rá volt írva a kockás-inges fazonra hogy balhés típus. Már rég zárnom kellett volna, hogy a beteg gyerekek kórházában önkénteskedhessek, de nem akartam kibaszni ezt a három szerencsétlent, gondoltam ezeknek még rosszabb mint a rákosoknak. Telt múlt az idő már 2,5 órával túllépték a zárást muszáj volt lépnem.

Odajön Mr. Zarafaggot Kockásing és kér még egy kör sört, már tisztára elvolt ázva a forma.
-Ide töltsél belefele a poharamba még egy söröcskét kisapám - kezdi. Ekkor még türelmes voltam, esküszöm!
-Oké haver de ez már az utolsó kör, szóval ha végeztetek zárás van.
-Jólvan na , NE CIGÁNYOZZÁL ÉRTED, mi az hogy utolsó kör, mennyi egy kör, MI? Egyaltalán mi az a kör te bölcsész buzi? - üvöltött Zarafarmer magából kikelve, és közbe odagyűlt a másik két jómadár is.
-Nem szeretnélek korlátozni a söfogyasztásban, az elég degradáló lenne, nem akarlak óvodásként kezelni haver- próbálkoztam még mindig józanul.
-KI AZ ÓVODÁS TE SZARFASZÚ CSICSKA MI KI JÁR ITT A MŰEGYETEMRE, A MAGYAR ALAPSZAKOS DIPLOMÁDDAL BELEUGATSZITT TE SZAR CSICSKA.
Közben odajött a nagyorrú srác is, meg is nyugodtam hogy elintézi a dolgot.
!!!! ציטער אויס בראָ - mondja.
- MI A KURVA ANYÁTOK MI ÖSSZESKÜDTÖK ITTEN RÉZBŰRŐ GECIK MIATTATOK NEM LEHETNEK SZÉP DOLGAINK
Fel se eszméltem Kockásing már véres orral feküdt a földön, az Esőember meg ott zokog az ájult teste fölött. Egyébiránt akkor szólalt meg először,
MESH !! MESH NE HAGYJ ITT, KELJ FEL MESH - vonyított mint egy szukakutya Augusztus 20-án.
Már tárcsáztam volna a rendőrséget de szerencsére Wisendhal doktor kivonszolta őket - איך ווינטשן איך געהאט פריינט- vette még oda szomorúan.


ezen meg mindig rohogok akarhanyszor olvasom el

This post was edited by Cpt_Ghost on May 7 2014 03:35pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 03:35pm
Quote (xGurke @ May 7 2014 10:33pm)
boxerben szoliztam és most fehér a seggem

fml

fasz se gondolta volna, hogy 6 perc alatt barnulok akármit is


az elso szolis postbol is megertettuk, hogy mostantol ferfiakkal halsz, nem kell hivalkodni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 03:36pm
Quote (jarabekg @ May 7 2014 09:35pm)
az elso szolis postbol is megertettuk, hogy mostantol ferfiakkal halsz, nem kell hivalkodni


kéretem magam, hogy valami pénzes csávó felfigyeljen rám
mindjart postolok kepet is

This post was edited by xGurke on May 7 2014 03:36pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141517Next
Closed New Topic New Poll