tegnap a maradék húsvéti sonkát használtam fel egy fasza szendvics erejéig
sonka
1 fej hagyma
2 magos zsemle
lapkasajt
vágsz két vastag szeletet a sonkából
lereszeled a hagymát
a hagymából kis pogácsát formálsz
a sonkát és a hagymát pirítod serpenyőben, a hagyma pogácsa süljön meg kívülről, a sonkát rendesen pirítsd meg, amikor utoljára fordítottad meg utána rakd rá a hagymapogácsát. rá a lapkasajt, ha ráolvadt kész. a zsemléket vágd félbe, dobd bele a serpenyőbe, pirítsd meg azokat is. vedd ki kend meg majonézzel, rá a sonkás cucc és kész
egyszerű, maradékokból kivetelezhető és finom is
most egy kicsit bonyibb receptet csinálok, tejfölös pizzalepény
fél kiló liszt
fél élesztő
sonka
sajt
kukorica
tejföl
amit akarsz etc
melegvízbe kanál cukor, rá az élesztő, úgy hagyod 5 percig amíg majd' ki nem fut (=élesztő futtatása)
sózod a lisztet alaposan, majd ráöntöd az élesztős cuccot
összekavarod a kettőt, kigyúrod, amíg nem lesz nem ragadós állaga lisztezed, ha meg még nem áll össze akkor vizet raksz hozzá
fél órára meleg helyre rakod, hogy megkeljen
felvágod lereszeled etc a belevalókat
kinyújtod a tésztát, lisztes tepsibe rakod
belerakod a cuccokat
összehajtogatod, osszedolgozod a szélein, majd felfordítod az aljára, hogy a szép teteje legyen felfele
villával megszúrdosod, hogy ne durranjon szét
megnézel egy animét, 6oson nagyjából félóra és kész