Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 6 2014 09:57pm)
de linkeld már be ezt a simon-szerű ügyet pls, tényleg nem ismerem, pedig általában tájékozott vagyok a politikában. amúgy én sem tudok még mögöttük sem teljes vállszélességgel kiállni, de még így is kimagaslik a mezőnyből (még együtt-pm része a kormányváltóknak amit elfogadhatónak tartok, mszp megújulásában erős kételyeim vannak)
nem megy, de nem is a napelem sztorira gondolok
ilyen 50 millás tétel rémlik, szintén "elfeledett" pénz, de google nem aggya