d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Voltal Mar Szavazni?
Prev1111213141518Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 6 2014 03:20pm
Quote (RRC @ 6 Apr 2014 23:19)
m1.et ne nézzétek mert elhányjátok magatokat

pintér hogy vigyorog

pokolba megy az ország, another 4 years in hell


inkabb feszits skypeon
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 6 2014 03:21pm
most először néztem rá

> minden 5. ember jobbikra szavazott
> asszem fogom a jetpacket és bb

(inb4 5 * 22 = 110%)

This post was edited by Anarkin on Apr 6 2014 03:21pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 6 2014 03:23pm
Quote (RRC @ Apr 6 2014 11:19pm)
m1.et ne nézzétek mert elhányjátok magatokat

pintér hogy vigyorog

pokolba megy az ország, another 4 years in hell


Bajnai jó arc :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 6 2014 03:26pm
Itt az ideje tanulni és elhagyni ezt az országot.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 6 2014 03:29pm
Quote (xGurke @ 6 Apr 2014 22:28)
http://2.ii.gl/xsOOrO.png

hát ez kemény


mi az hogy levélben történő szavazás? külföldről küldik el levélben a szavazatot, vagy csak belföldről valamiért nem tudtak elmenni egy szavazóhelyre?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 6 2014 03:32pm
Quote (MarcusD @ Apr 6 2014 09:29pm)
mi az hogy levélben történő szavazás? külföldről küldik el levélben a szavazatot, vagy csak belföldről valamiért nem tudtak elmenni egy szavazóhelyre?


kulfoldrol, azon belul is csak azok kaptak meg ezt a lehetoseget, akik pre-trianoni teruleten elnek es ugy szolhatnak bele az orszag dolgaiba, hogy sose eltek itt egy hetet osszesen
angliaban/nemetorszagban legalabbis el kellett menni egy kijelolt helyre, nem lehetett levelben. meg sokukat bojkottaltak is es "veletlenul" nem lette nevjegyzekbe felveve
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Apr 6 2014 03:33pm
Na jó hogy leléptem lol

/e másik topikba akartam írni, de mindegy

This post was edited by ace07 on Apr 6 2014 03:34pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 6 2014 04:09pm
cpt:

"Így száll hát sírba a szabadság... Tapsvihar közepette..."



This post was edited by tevetava on Apr 6 2014 04:19pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 6 2014 04:10pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 6 2014 09:57pm)
de linkeld már be ezt a simon-szerű ügyet pls, tényleg nem ismerem, pedig általában tájékozott vagyok a politikában. amúgy én sem tudok még mögöttük sem teljes vállszélességgel kiállni, de még így is kimagaslik a mezőnyből (még együtt-pm része a kormányváltóknak amit elfogadhatónak tartok, mszp megújulásában erős kételyeim vannak)


nem megy, de nem is a napelem sztorira gondolok
ilyen 50 millás tétel rémlik, szintén "elfeledett" pénz, de google nem aggya
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 6 2014 04:25pm
Kösz Orbán

Jó nagy bunda volt az egész szavazás ahogy látom, majd lesz forradalom meg tüntetés meg faszom tudja mi meg majd lógni fognak a villanyoszlopokon a fityeszesek..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141518Next
Add Reply New Topic New Poll