d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Verekedtel / Vertek Mar Meg Eletedben?
Prev111121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 1 2014 11:51am
Verekedtem már párszor, általánosban volt egy Robi nevű gyere aki vagy háromszor bukott meg 5. osztályban, egy igazi hatalmas barom állat volt, lehetett vagy 15 éves meg 100 kiló, amikor még menők voltak ezek a pokemon gecik akkor azzal játszottunk szünetben, ez a faszláma meg odajött és a haverom kis korongját kettétörte, kb az összeset ami az asztalon volt, akkor még szóltunk egy harmadik havernak aki játszott velünk szünetben, suli után megvártuk aztán jól elpicsáztuk, 3 napig nem is láttuk.
Ugyan ezt a Robi gyereket még vagy 3x megvertük mert mindig kekeckedett velünk, de leginkább csak a haverjaimmal, én meg sunyi geci módon mindig gyűjtöttem magam köré a csapatot ha verekedés volt de soha nem szóltam 1 szót se. :D
Volt egy Szántó Attila nevű cigány gyerek is, na hát neki volt vagy 6 tesója, őt már csak óvatosan mertük bántani mert azért +6 ember eléggé cinkes, meg anyuék tőlük vették a tojásokat és nem akartam hogy balhézzanak miatta.
Bár egyszer ezt az Attila srácot lefejeltem egy tesiórán amikor felrúgott a bitumenes pályán, szerencsétlenségemre(?) pont az orrát fejeltem meg, 2 mp-re rá már ömlött is a vér én meg mehettem az igazgatóiba beszélgetni de simán megúsztam mert apukám ismerte az igazgatót, nagyapám meg vadászott vele egy párszor.
Volt még egy másik kormos gyerek, már nem emlékszem a nevére, na ő úgy gyomorszájon baszott "viccből" hogy összecsuklottam ott a helyszínen és azt hittem hogy oxigén elégtelenségben megdöglök. Őt jó messzire elkerültem azután, bár egyszer belehugyoztam az üvegébe amiben a teája volt bár erről rajtam kívül senki nem tudott.
Középsuliban nem volt semmi igazán, pár kurva anyázás meg falhoz rakás volt mind a két részről de semmi verekedés.
Egyetemen idáig 2x volt 1-1 pofon szórakozóhelyen tetves indiai paki cigányoknak de azt csak szimplán rasszizmusból tettem lel Meg hát azért mert a barátnőmet kezdte el fogdosni az a tetves patkány.
Ja meg ha éjszaka hangoskodnak a partyállatok akkor a légpisztolyommal rájuk lövök egyet-egyet hogy bekussoljanak.


Na ezt is leírtam.

Quote (sylke @ 1 Apr 2014 17:39)
hmm
multkor még rici mellett álltál, most meg rögtön standard rici
mikor kit utálnak mi, hátha nem vesznek észre és szállnak rád


Ja, nagyon rici mellett állok.
Kb mint mindenki más én is utálom de np.

This post was edited by Smat on Apr 1 2014 11:52am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 1 2014 12:04pm
Iskolaban lökdösödes, par pofon, gyomros, csajert verekedes meg ilyesmik termeszetesen megvoltak.
Altalanosban folyamatosan beteg voltam, volt hogy honapokig nem kelhettem ki az agyambol, meg evente valtottam sulit, ezert nem tudtam jol beilleszkedni soha. Teljesen komolyan mondjuk csak masodikban verekedtem.
Összevesztem egy gyerekkel, az meg hozta nyolcadikos testveret, az meg par haverjat, utana veresre vertek, az orrom majdnem el is törtek. Azota üzök különfele küzdösportot, de eddig nem kellett elesben hasznat venni. Erre mondjuk az is közrejatszik, hogy levettem az arcbol, es nem provokaltam olyan vitat ami nem volt szükseges.
Van egy olyan emlek is amire mosolyogva emlekszek vissza: Lehettem vagy 5 eves, ovoda nagycsoportos. Megütöttem egy masik gyereket, az elkezdett sirni, nekem teljesen büntudatom tamadt, utana elkezdtem a sajat fejemet ütni hogy nevessen.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 12:09pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 1 2014 07:04pm)
Iskolaban lökdösödes, par pofon, gyomros, csajert verekedes meg ilyesmik termeszetesen megvoltak.
Altalanosban folyamatosan beteg voltam, volt hogy honapokig nem kelhettem ki az agyambol, meg evente valtottam sulit, ezert nem tudtam jol beilleszkedni soha. Teljesen komolyan mondjuk csak masodikban verekedtem.
Összevesztem egy gyerekkel, az meg hozta nyolcadikos testveret, az meg par haverjat, utana veresre vertek, az orrom majdnem el is törtek. Azota üzök különfele küzdösportot, de eddig nem kellett elesben hasznat venni. Erre mondjuk az is közrejatszik, hogy levettem az arcbol, es nem provokaltam olyan vitat ami nem volt szükseges.
Van egy olyan emlek is amire mosolyogva emlekszek vissza: Lehettem vagy 5 eves, ovoda nagycsoportos. Megütöttem egy masik gyereket, az elkezdett sirni, nekem teljesen büntudatom tamadt, utana elkezdtem a sajat fejemet ütni hogy nevessen.


ez az elso post amin nevettem, azert azt hittem epicebb storyk lesznek ;(

modjuk ifeelen postjan is rohogtem, pedig o nem viccnek szanta
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 1 2014 12:29pm
Quote (Fej @ Apr 1 2014 07:27pm)
Istenem de jo hogy nem pesten elek.


en pesten elek, es sose volt semmi bunyo.
na?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 1 2014 12:31pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 1 2014 08:04pm)
Iskolaban lökdösödes, par pofon, gyomros, csajert verekedes meg ilyesmik termeszetesen megvoltak.
Altalanosban folyamatosan beteg voltam, volt hogy honapokig nem kelhettem ki az agyambol, meg evente valtottam sulit, ezert nem tudtam jol beilleszkedni soha. Teljesen komolyan mondjuk csak masodikban verekedtem.
Összevesztem egy gyerekkel, az meg hozta nyolcadikos testveret, az meg par haverjat, utana veresre vertek, az orrom majdnem el is törtek. Azota üzök különfele küzdösportot, de eddig nem kellett elesben hasznat venni. Erre mondjuk az is közrejatszik, hogy levettem az arcbol, es nem provokaltam olyan vitat ami nem volt szükseges.
Van egy olyan emlek is amire mosolyogva emlekszek vissza: Lehettem vagy 5 eves, ovoda nagycsoportos. Megütöttem egy masik gyereket, az elkezdett sirni, nekem teljesen büntudatom tamadt, utana elkezdtem a sajat fejemet ütni hogy nevessen.


XDDDDDD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 1 2014 12:35pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 1 2014 08:04pm)
Van egy olyan emlek is amire mosolyogva emlekszek vissza: Lehettem vagy 5 eves, ovoda nagycsoportos. Megütöttem egy masik gyereket, az elkezdett sirni, nekem teljesen büntudatom tamadt, utana elkezdtem a sajat fejemet ütni hogy nevessen.


oke
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 1 2014 01:01pm
Quote (Karan2_Returned @ 1 Apr 2014 20:04)
Iskolaban lökdösödes, par pofon, gyomros, csajert verekedes meg ilyesmik termeszetesen megvoltak.
Altalanosban folyamatosan beteg voltam, volt hogy honapokig nem kelhettem ki az agyambol, meg evente valtottam sulit, ezert nem tudtam jol beilleszkedni soha. Teljesen komolyan mondjuk csak masodikban verekedtem.
Összevesztem egy gyerekkel, az meg hozta nyolcadikos testveret, az meg par haverjat, utana veresre vertek, az orrom majdnem el is törtek. Azota üzök különfele küzdösportot, de eddig nem kellett elesben hasznat venni. Erre mondjuk az is közrejatszik, hogy levettem az arcbol, es nem provokaltam olyan vitat ami nem volt szükseges.
Van egy olyan emlek is amire mosolyogva emlekszek vissza: Lehettem vagy 5 eves, ovoda nagycsoportos. Megütöttem egy masik gyereket, az elkezdett sirni, nekem teljesen büntudatom tamadt, utana elkezdtem a sajat fejemet ütni hogy nevessen.


mostantol te vagy a kedvenc hunsubosom
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 1 2014 01:03pm
Quote (Smat @ Apr 1 2014 06:51pm)
Verekedtem már párszor, általánosban volt egy Robi nevű gyere aki vagy háromszor bukott meg 5. osztályban, egy igazi hatalmas barom állat volt, lehetett vagy 15 éves meg 100 kiló, amikor még menők voltak ezek a pokemon gecik akkor azzal játszottunk szünetben, ez a faszláma meg odajött és a haverom kis korongját kettétörte, kb az összeset ami az asztalon volt, akkor még szóltunk egy harmadik havernak aki játszott velünk szünetben, suli után megvártuk aztán jól elpicsáztuk, 3 napig nem is láttuk.
Ugyan ezt a Robi gyereket még vagy 3x megvertük mert mindig kekeckedett velünk, de leginkább csak a haverjaimmal, én meg sunyi geci módon mindig gyűjtöttem magam köré a csapatot ha verekedés volt de soha nem szóltam 1 szót se. :D
Volt egy Szántó Attila nevű cigány gyerek is, na hát neki volt vagy 6 tesója, őt már csak óvatosan mertük bántani mert azért +6 ember eléggé cinkes, meg anyuék tőlük vették a tojásokat és nem akartam hogy balhézzanak miatta.
Bár egyszer ezt az Attila srácot lefejeltem egy tesiórán amikor felrúgott a bitumenes pályán, szerencsétlenségemre(?) pont az orrát fejeltem meg, 2 mp-re rá már ömlött is a vér én meg mehettem az igazgatóiba beszélgetni de simán megúsztam mert apukám ismerte az igazgatót, nagyapám meg vadászott vele egy párszor.
Volt még egy másik kormos gyerek, már nem emlékszem a nevére, na ő úgy gyomorszájon baszott "viccből" hogy összecsuklottam ott a helyszínen és azt hittem hogy oxigén elégtelenségben megdöglök. Őt jó messzire elkerültem azután, bár egyszer belehugyoztam az üvegébe amiben a teája volt bár erről rajtam kívül senki nem tudott.
Középsuliban nem volt semmi igazán, pár kurva anyázás meg falhoz rakás volt mind a két részről de semmi verekedés.
Egyetemen idáig 2x volt 1-1 pofon szórakozóhelyen tetves indiai paki cigányoknak de azt csak szimplán rasszizmusból tettem lel Meg hát azért mert a barátnőmet kezdte el fogdosni az a tetves patkány.
Ja meg ha éjszaka hangoskodnak a partyállatok akkor a légpisztolyommal rájuk lövök egyet-egyet hogy bekussoljanak.


Na ezt is leírtam.



Ja, nagyon rici mellett állok.
Kb mint mindenki más én is utálom de np.


a topic legjobb mondata
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 1 2014 01:08pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 1 2014 07:04pm)
Iskolaban lökdösödes, par pofon, gyomros, csajert verekedes meg ilyesmik termeszetesen megvoltak.
Altalanosban folyamatosan beteg voltam, volt hogy honapokig nem kelhettem ki az agyambol, meg evente valtottam sulit, ezert nem tudtam jol beilleszkedni soha. Teljesen komolyan mondjuk csak masodikban verekedtem.
Összevesztem egy gyerekkel, az meg hozta nyolcadikos testveret, az meg par haverjat, utana veresre vertek, az orrom majdnem el is törtek. Azota üzök különfele küzdösportot, de eddig nem kellett elesben hasznat venni. Erre mondjuk az is közrejatszik, hogy levettem az arcbol, es nem provokaltam olyan vitat ami nem volt szükseges.
Van egy olyan emlek is amire mosolyogva emlekszek vissza: Lehettem vagy 5 eves, ovoda nagycsoportos. Megütöttem egy masik gyereket, az elkezdett sirni, nekem teljesen büntudatom tamadt, utana elkezdtem a sajat fejemet ütni hogy nevessen.


de meg mindig csak 50 kilo vagy, nem? (vagy az mas volt?)
mert igy elegge baszhatod a kuzdosportokat
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 1 2014 01:11pm
Amugy azert birom gecire a hunsubot, mert semmilyen sztereotipia nem illik ra, es ebbol a topikbol is kurvara latszik. Az enberek haramadat vertek suliban, masodik harmada eleteben nem verekedett mert a gep elott nem tortenik ilyesmi, az utolso harmada meg siman verekedett mar kocsmaban.
Go Back To Magyar Topic List
Prev111121314Next
Add Reply New Topic New Poll