Quote (rapiddani @ 20 Mar 2014 19:04)
őszintén mondom ,hogy egy tollat nem raknék arrébb érte, csupán vicces hogy general helpen hajnali 4kor azért postolgat hogy megkapja a trustedet , hehe
különbözőek vagyunk... én sem csinálom, de Trusted lennék

jah meg 99-es karim sincs mert 30 run után már tépem a hajam... ez van, kinek mi jön be, ő ezt élvezi, mást a 9999999999999999999 baal runt
jah és szerintem kamuztok

kicsit sem? ugyan már...
This post was edited by Fezmin on Mar 20 2014 12:09pm