Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 17:24)
erre szeretnem am nem csak cpt valaszat is hallani, hanem csilli, fezmin, +azok a 4. opciora szavazok (jobbik voterek) velemenyet is, akik mar elmultak 20 evesek
Engem sosem ütöttek meg itthon, bár ez nem mérvadó.
Lehet hogy én nem szolgáltam rá sosem egy két atyai pofonra, de látom hogy a mai fiatalok sajnos teljesen máshogy viselkednek mint anno mi.
És ugy gondolom hogy egy két esetben lehet használna a pofon.
Mondom ezt 27 évesen. jah és nem vagyok jobbik voter :DDDD a többi kritérium stimmel.