Quote (hedgehogsword @ 5 Feb 2014 14:14)
sokat tanultam az elsőből, most meg kezdek rájönni, hogy a nők folyamatosan valami vitára vágynak, vagy egy, vagy több személlyel, esetleg mindenkivel.. ha nincs vita, hiányérzetük lesz (ez a meglátásom legalábbis jelenleg)

hát akkor nagyon rosszul látod a dolgokat
mesh-visen meg röhögök
karanon meg nem csodálkozok... aki 24/7 animet néz és veri rá a faszát, meg olyan bábukat gyűjt ne is számítson bármilyen kapcsolatra. Max ugyanolyan animefagletre.
This post was edited by TouchCow on Feb 5 2014 09:42am