d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev11112131415237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 08:16am
Quote (sylke @ 19 Jan 2014 15:14)
és ki mondta hogy a bank hibája?
csak azt mondtam, hogy azér az esetek nagy %ban nem faszság miatt vesznek fel hitelt
a faszt, nagy %ban faszság miatt, de azér vannak olyanok is, akik nem.


nyilván nem mindenki faszság miatt vesz fel hitelt, de a bankokat hibáztatni bármiért nevetséges szerintem.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 08:17am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jan 2014 16:16)
nyilván nem mindenki faszság miatt vesz fel hitelt, de a bankokat hibáztatni bármiért nevetséges szerintem.


hát ez gecijo, és ezzel mégis ki a faszom vitatkozott hogy nem igy van?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 08:17am
Quote (sylke @ Jan 19 2014 02:14pm)
és ki mondta hogy a bank hibája?
csak azt mondtam, hogy azér az esetek nagy %ban nem faszság miatt vesznek fel hitelt
a faszt, nagy %ban faszság miatt, de azér vannak olyanok is, akik nem.


inb4 most mindenki azt hiszi, hogy a jobbikot védem, mer gürkének azt válaszoltam, hogy az a kijelentés egyértelmü, hogy mit jelent (mivel azt kérte, hogy értelmezzem neki)


de a bankot hibáztatni akármiért is
és ezzel kampányolni
mindegy
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 19 2014 08:19am
syl jobbikos
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 08:19am
Quote (sylke @ 19 Jan 2014 15:17)
hát ez gecijo, és ezzel mégis ki a faszom vitatkozott hogy nem igy van?


jobbikosok

also syl jobbikos
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 08:19am
Quote (anyd @ 19 Jan 2014 15:19)
syl jobbikos


lol jobbikos cigány XD!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 08:20am
Quote (anyd @ 19 Jan 2014 16:19)
syl jobbikos


letöltöm még a lolt is, hogy teljes legyen az életem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 19 2014 08:23am
Quote (sylke @ Jan 19 2014 03:20pm)
letöltöm még a lolt is, hogy teljes legyen az életem


pedig a dota a szélsőjobb, a lol tök liberális még deny sincs
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 08:36am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 15:02)
Idezek meg par dolgot az akkor hallottakbol

A bankok kiraboljak az embereket a hitelekkel
Tomeg hoborog
Le a bankokkal
Hoooooo

Bajnai a mocskos zsido

Aki magyar az a jobbikra szavaz

Ezzekkel melyenszanto gondolatokkal nem tudok mit kezdeni


nem a támogatóik alapján kell szavazni rájuk, vagy hát legalábbis van, aki attól elvonatkoztatva szavaz rájuk, és nekik se tetszik, nem szabad homogénnek feltételezni egyik szavazótábort se.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 19 2014 08:39am
nem ide

This post was edited by RRC on Jan 19 2014 08:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11112131415237Next
Add Reply New Topic New Poll