Quote (sylke @ Jan 19 2014 02:14pm)
és ki mondta hogy a bank hibája?
csak azt mondtam, hogy azér az esetek nagy %ban nem faszság miatt vesznek fel hitelt
a faszt, nagy %ban faszság miatt, de azér vannak olyanok is, akik nem.
inb4 most mindenki azt hiszi, hogy a jobbikot védem, mer gürkének azt válaszoltam, hogy az a kijelentés egyértelmü, hogy mit jelent (mivel azt kérte, hogy értelmezzem neki)
de a bankot hibáztatni akármiért is
és ezzel kampányolni
mindegy