d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pikirt Humori Jari - Vismajor
Prev1111213141526Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 14 2014 06:09am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 12:24)
Seneenek fizetek egy kólát pizzával és egyből megfordul a szavazás állása, meglássátok
úgyis ez az élet értelme


amugy minap pizzat ettem meg vettem egy uveg Dr. Peppert hozza es tenyleg kiralyul ereztem magam.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 14 2014 06:13am
Quote (josheide @ Jan 14 2014 12:09pm)
amugy minap pizzat ettem meg vettem egy uveg Dr. Peppert hozza es tenyleg kiralyul ereztem magam.


best feels
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Jan 14 2014 06:14am
Amúgy nekem vis csaja bejön annak ellenére hogy nem szeretem a szőke csajokat.
Olyan kis hamvas barack feel fog el tőle.

Le vagyok maradva 2 oldallal de mindjárt végig szakadok.

Quote (Psyclon @ 14 Jan 2014 12:03)
Aranyos. :)
Lenyeli?


Bump
Member
Posts: 6
Joined: Jan 14 2014
Gold: 0.00
Jan 14 2014 06:17am
a topikban levo kepekrol egyik holgy sem tetszik, viszont ha nagyon valasztani kellene akkor azt mondanam nekem jarabek baratnoje jobban tetszik, de hat ugye izlesek es mihajok
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 14 2014 06:24am
Heh. A karakter nélküli ember. Ennél átlagosabban nehéz lenne kinézni, valami ilyesmit rajzolnék, ha azt mondanák, hogy rajzolj egy bármilyen gyereket. Az a kurva nagy baj a középszerűséggel, hogy még a rondát is inkább díjazom, mert abban legalább van valami.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 14 2014 06:26am
Quote (josheide @ Jan 14 2014 01:09pm)
amugy minap pizzat ettem meg vettem egy uveg Dr. Peppert hozza es tenyleg kiralyul ereztem magam.


mert a dr pepper király
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 06:27am
Quote (bbaallaaggee @ Jan 14 2014 01:24pm)
Heh. A karakter nélküli ember. Ennél átlagosabban nehéz lenne kinézni, valami ilyesmit rajzolnék, ha azt mondanák, hogy rajzolj egy bármilyen gyereket. Az a kurva nagy baj a középszerűséggel, hogy még a rondát is inkább díjazom, mert abban legalább van valami.


most rólunk beszélünk, huh
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 14 2014 06:28am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 13:27)
most rólunk beszélünk, huh


Ja nem követem annyira a topikot, csak ha már jara orrméretén rendszeresen köszörültem a nyelvem, gondoltam úgy fair, ha téged is megszakértlek.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 14 2014 06:30am
Miez a topic, ki ez a ket hulyegyerek a kepen

Ugyis otthagy titeket mindketto, amekkora idiotak vagytok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 06:31am
Quote (bbaallaaggee @ Jan 14 2014 01:28pm)
Ja nem követem annyira a topikot, csak ha már jara orrméretén rendszeresen köszörültem a nyelvem, gondoltam úgy fair, ha téged is megszakértlek.


ja, értem
mondjuk egyetértek, hogy teljesen középszerű vagyok, de a logikát nem vágom, rondábbnak miért jobb lenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141526Next
Add Reply New Topic New Poll