Quote (bbaallaaggee @ Jan 14 2014 01:24pm)
Heh. A karakter nélküli ember. Ennél átlagosabban nehéz lenne kinézni, valami ilyesmit rajzolnék, ha azt mondanák, hogy rajzolj egy bármilyen gyereket. Az a kurva nagy baj a középszerűséggel, hogy még a rondát is inkább díjazom, mert abban legalább van valami.
most rólunk beszélünk, huh