ezeket a bulikat tényleg senee élvezi a legjobban

Quote (Namechange @ Jan 25 2014 04:17pm)
Én szerintem ma is dodgeolok.
Tegnap este elmentünk bulizni, annyira berúgtam hogy hazafele valahogy elvesztettem a barátaimat, és mire feleszméltem fogalmam sem volt hogy hol vagyok. Szerintem felszaltam egy buszra és egy tok random helyen leszaltam. Aztán mire rájöttem hogy azt se tudom hol vagyok, haza kellett taxiznom. bai bai zsir uj 5k

Ja és furcsa seb van a karomon, és fáj a hátam is.

cool story
btw megittam apámmal kb 3x4cl házit
szóval ittam rátok is, mai napom eléggé pörgős volt
This post was edited by AngryBug on Jan 25 2014 10:22am