d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sör
Prev11112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 25 2014 09:59am
akkor ma este ki jon?
lesz valami?
hogy keszuljek?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 25 2014 10:02am
Quote (jarabekg @ 25 Jan 2014 16:59)
akkor ma este ki jon?
lesz valami?
hogy keszuljek?


ott leszek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 25 2014 10:04am
Quote (SummertimeClothes @ Jan 25 2014 05:02pm)
ott leszek


fura lenne, el mernel jonni otthonrol, aztan meg emberekhez is probalnal beszelni

hirtelen biztosan tul sok lenne
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 25 2014 10:05am
Quote (jarabekg @ 25 Jan 2014 18:04)
fura lenne, el mernel jonni otthonrol, aztan meg emberekhez is probalnal beszelni

hirtelen biztosan tul sok lenne


Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 25 2014 10:07am
Egyszer el kellene mennem nekem egy ilyen iszogatos talira.
Biztos jól érezném magam.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 25 2014 10:09am
Quote (Psyclon @ 25 Jan 2014 18:07)
Egyszer el kellene mennem nekem egy ilyen iszogatos talira.
Biztos jól érezném magam.


megvernének
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 25 2014 10:17am
Én szerintem ma is dodgeolok.
Tegnap este elmentünk bulizni, annyira berúgtam hogy hazafele valahogy elvesztettem a barátaimat, és mire feleszméltem fogalmam sem volt hogy hol vagyok. Szerintem felszaltam egy buszra és egy tok random helyen leszaltam. Aztán mire rájöttem hogy azt se tudom hol vagyok, haza kellett taxiznom. bai bai zsir uj 5k :D
Ja és furcsa seb van a karomon, és fáj a hátam is.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 25 2014 10:19am
ezeket a bulikat tényleg senee élvezi a legjobban ^_^

Quote (Namechange @ Jan 25 2014 04:17pm)
Én szerintem ma is dodgeolok.
Tegnap este elmentünk bulizni, annyira berúgtam hogy hazafele valahogy elvesztettem a barátaimat, és mire feleszméltem fogalmam sem volt hogy hol vagyok. Szerintem felszaltam egy buszra és egy tok random helyen leszaltam. Aztán mire rájöttem hogy azt se tudom hol vagyok, haza kellett taxiznom. bai bai zsir uj 5k :D
Ja és furcsa seb van a karomon, és fáj a hátam is.


:D cool story


btw megittam apámmal kb 3x4cl házit
szóval ittam rátok is, mai napom eléggé pörgős volt :)

This post was edited by AngryBug on Jan 25 2014 10:22am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 25 2014 10:21am
Quote (Namechange @ 25 Jan 2014 17:17)
Én szerintem ma is dodgeolok.
Tegnap este elmentünk bulizni, annyira berúgtam hogy hazafele valahogy elvesztettem a barátaimat, és mire feleszméltem fogalmam sem volt hogy hol vagyok. Szerintem felszaltam egy buszra és egy tok random helyen leszaltam. Aztán mire rájöttem hogy azt se tudom hol vagyok, haza kellett taxiznom. bai bai zsir uj 5k :D
Ja és furcsa seb van a karomon, és fáj a hátam is.


szerveidet és ánuszrózsád azért ellenőrizzed
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 25 2014 10:23am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 25 2014 04:21pm)
szerveidet és ánuszrózsád azért ellenőrizzed


férfi ismerősömnél tényleg volt olyan hogy részegen megdugták a hajléktalanok
Go Back To Magyar Topic List
Prev11112131415Next
Add Reply New Topic New Poll