Quote (Saenchai @ Nov 26 2013 11:43am)
btw 1 csaj ismerősöm postolt fb-ra a történésekkel kapcsolatban, és 1 mondaton nagyon megakadt a szemem
http://4.ii.gl/58e-1J.png
szóval:
-a gyengébbik nemre jutalomként kell tekinteni a férfiaknak
-természetesen a nők csak önfeláldozásból dugnak a férfiakkal, hogy a férfiaknak jó legyen, de ezt eddig is tudtuk
basszameg, én eddig tévedésben éltem az emberi fajjal kapcsolatban, nem is értem, hogy a nők egyáltalán miért szólnak hozzá a férfiakhoz
a nők a jobb, könnyebb élet reményében adják cserébe nekünk a testüket
mint minden faj nőstényei keresik a legbiztonságosabb helyet ahova az utódaikat leszülhetik
az pedig az erős hímek mellett van meg (embereknél ez leginkább a gazdagot jelenti ugye)
bár az ilyen full ösztönlények meg akik nem jutnak gazdag hímek közelébe jönnek össze a félállat subhumanokkal akik aztán verik őket meg bebasznak ja meg verik őket de ők meg mégis vele maradnak mert hát erős férfi