d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Teczár Szilárd > Haha
Prev1111213141518Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2013 01:38pm
Quote (jarabekg @ 26 Nov 2013 20:36)
Mindig is elítéltem a pozitív diszkriminációt. De nem csak itt, mindenütt (például pluszpontok romáknak az egyetemi felvételin, nőkvóta a parlamentbe etc...) Szerintem rosszat tesz a versenynek.

Helyesnek tartom a döntést, viszont az amivel utólag érvelt eléggé belemagyarázás dolog volt.

Az meg hogy ennyire gecire ráért az tetszik, látszik, hogy nem a BMEre jár!


Az egyetemi felvetelin nem is olyan rossz a pozitiv diszkriminacio, vagyis nem lenne rossz, de ugye a magyar rendszer csak es kizarolag a pontokat veszi figyelembe...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 26 2013 01:41pm
Quote (josheide @ Nov 26 2013 08:38pm)
Az egyetemi felvetelin nem is olyan rossz a pozitiv diszkriminacio, vagyis nem lenne rossz, de ugye a magyar rendszer csak es kizarolag a pontokat veszi figyelembe...


szerintem teljesen rossz a jelenlegi rendszer, versenyképesebb diákokat zár ki a versenyképtelenebbek javára
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2013 01:50pm
Quote (Saenchai @ Nov 26 2013 11:43am)
btw 1 csaj ismerősöm postolt fb-ra a történésekkel kapcsolatban, és 1 mondaton nagyon megakadt a szemem

http://4.ii.gl/58e-1J.png

szóval:
-a gyengébbik nemre jutalomként kell tekinteni a férfiaknak
-természetesen a nők csak önfeláldozásból dugnak a férfiakkal, hogy a férfiaknak jó legyen, de ezt eddig is tudtuk


basszameg, én eddig tévedésben éltem az emberi fajjal kapcsolatban, nem is értem, hogy a nők egyáltalán miért szólnak hozzá a férfiakhoz


a nők a jobb, könnyebb élet reményében adják cserébe nekünk a testüket
mint minden faj nőstényei keresik a legbiztonságosabb helyet ahova az utódaikat leszülhetik
az pedig az erős hímek mellett van meg (embereknél ez leginkább a gazdagot jelenti ugye)
bár az ilyen full ösztönlények meg akik nem jutnak gazdag hímek közelébe jönnek össze a félállat subhumanokkal akik aztán verik őket meg bebasznak ja meg verik őket de ők meg mégis vele maradnak mert hát erős férfi
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 26 2013 02:07pm
Quote (Senee @ 26 Nov 2013 21:50)
a nők a jobb, könnyebb élet reményében adják cserébe nekünk a testüket
mint minden faj nőstényei keresik a legbiztonságosabb helyet ahova az utódaikat leszülhetik
az pedig az erős hímek mellett van meg (embereknél ez leginkább a gazdagot jelenti ugye)
bár az ilyen full ösztönlények meg akik nem jutnak gazdag hímek közelébe jönnek össze a félállat subhumanokkal akik aztán verik őket meg bebasznak ja meg verik őket de ők meg mégis vele maradnak mert hát erős férfi


szakadok, de true
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 26 2013 05:50pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2013 12:00am
Quote (Namechange @ Nov 26 2013 11:50pm)
http://szuperblog.hu/wp-content/uploads/2013/11/tumblr_mwqensPnvO1t3nkw1o1_400.jpg


mégis milyen barátnő lenne az akinek nincs 1000 forintya elmenni valahova mer olyan csóró
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 27 2013 02:21am
Quote (Senee @ 27 Nov 2013 08:00)
mégis milyen barátnő lenne az akinek nincs 1000 forintya elmenni valahova mer olyan csóró


NEM A TIED :XDSDASDXDDXAIDSRÁK
Member
Posts: 50
Joined: Sep 19 2013
Gold: 0.00
Nov 27 2013 02:24am
imo csak az háborodik fel ezen a gyereken és az egész témán úgy ámblokk aki azért jár szórakozóhelyre hogy felpróbáljon aznap este egy két könnyen meghúzható ribit(inb4 ki nem?). ergo kevesebb lenne az olyan ribi az adott helyen.
normális épeszű emberke iylenen nem akad ki és nem veri magát a földhöz.

lel
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Nov 27 2013 02:28am
Quote (SpringtimeClothes @ Nov 27 2013 08:24am)
imo csak az háborodik fel ezen a gyereken és az egész témán úgy ámblokk aki azért jár szórakozóhelyre hogy felpróbáljon aznap este egy két könnyen meghúzható ribit(inb4 ki nem?). ergo kevesebb lenne az olyan ribi az adott helyen.
normális épeszű emberke iylenen nem akad ki és nem veri magát a földhöz.

lel


ez mekkora baromság :D
mert csak kurvák jártak olyan buliba ahol nekik nem kellett fizetni vagy mi?
olyan nő akit fel lehet húzni könnyen az már nem is megy olyan buliba ahol 1000ft a belépő? ne viccelj már
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 27 2013 02:29am
Quote (shelby_33 @ 27 Nov 2013 10:28)
ez mekkora baromság :D
mert csak kurvák jártak olyan buliba ahol nekik nem kellett fizetni vagy mi?
olyan nő akit fel lehet húzni könnyen az már nem is megy olyan buliba ahol 1000ft a belépő? ne viccelj már


minden nő kurva
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141518Next
Add Reply New Topic New Poll