d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev1111213141523Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 9 2014 06:54am
jó a topik srácok :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 9 2014 06:56am
Quote (Smat @ 9 Jan 2014 13:35)
Az igazi férfiak cod1-el kezdtek anno, cod2 majd 4, utána meg ha volt kedvük akkor szétbasztak mindenkit cs-ben(mint jómagam -megyek és felrakom a 2-t meg a 4-et is-).
Az meg hogy fps gamehez skill kell.. Röhögök rajtad. Ahhoz hogy te istenkirály legyél egy fpsben semmi más nem kell csak egy kis józan paraszt ész meg az hogy legyen egy kibaszott paksi erőműved hogy 68 millió fps-el rohangálhass és úgy lövöldözz le embereket hogy azt sem tudod mi történt. Ez kurva nagy skill tényleg.




Első oldal, elkezdtem onnan olvasni mert tudtam hogy lol vs dota vita lesz belőle és ricinger lesz az első fogyaták aki beleszarik majd a topicba.


Bazdmeg, kiégtem.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 9 2014 06:57am
Quote (fahrii @ 9 Jan 2014 14:56)
Bazdmeg, kiégtem.


de csak mert igaza van, cséhez az ösztönön kivül semmi más nem kell, azért lehetnek a hülye emberek is prók csében
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 06:58am
Quote (jarabekg @ Jan 9 2014 01:53pm)
ott nyilvan tevedtem, de vismajor seggfajasa akkor sem volt jogos

az meg hogy cshez tob skill kell az faszsag


de látod, ezért vagy te nyomorult ember egy normálishoz képest. Eleve azzal kezdted, hogy én húzzak vissza fizika órára általánosba, meg MEKKORA fogyatékos vagyok, hogy ilyeneket írok. Ez már eleve bunkóság és anyám is szégyellné ha én így reagálnék a másik mondókájára még akkor is ha következetesen azt gondolom, hogy igazam van!
És tudod mit? Ha még ilyen agresszíven(és tapló módon) védem az álláspontom, és aztán szóról szóra a másik bebizonyítja, hogy amit én beszélek, az bizony faszság, 100%ig, akkor ÉN nem hőzöngök tovább meg a 4. haveromnak elmesélem, hogy ja, ott tévedtem, hanem ott helyben elnézést kérek egyrészt a bunkó viselkedésemért, másrészt meg figyelmet fordítok a másik mondandójára, hogy máskor ne süljek fel egy hasonló beszélgetésben.
De nekem volt egy normális anyám, aki belém nevelte ezeket, ellentétben veled, akinek ez az óra kimaradt, mint azis, hogy "nem mondunk olyat más barátnőjére, hogy geci ocsmány"
sok sikert az élethez

This post was edited by Vismajor on Jan 9 2014 07:06am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 9 2014 07:00am
Quote (RRC @ 9 Jan 2014 13:57)
de csak mert igaza van, cséhez az ösztönön kivül semmi más nem kell, azért lehetnek a hülye emberek is prók csében


Igen, sajnos el is szégyelltem magam, hogy kidobtam fölöslegesen 2000 órát codra, meg 3000et csre.
Pedig csak sok fps és ösztön kell hozzá.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 9 2014 07:01am
Quote (fahrii @ 9 Jan 2014 15:00)
Igen, sajnos el is szégyelltem magam, hogy kidobtam fölöslegesen 2000 órát codra, meg 3000et csre.
Pedig csak sok fps és ösztön kell hozzá.


nyilván kell hozzá gyakorolni -.-
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 9 2014 07:03am
a dotánál meg a lolnál csak jobb lehet
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 07:05am
Quote (RRC @ Jan 9 2014 02:01pm)
nyilván kell hozzá gyakorolni -.-


Jja péter ne szíccsad itt a tüzet mert még komolyan veszünk
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 9 2014 07:05am
Quote (Nerz8 @ 22 Oct 2013 12:13)
http://img827.imageshack.us/img827/2871/lolisbetterthandota.jpg


rákot kaptam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 9 2014 07:06am
tfw senki sem meri az sc2-t bashelni
#ultimateskill#holyfuckilovebeingwhite
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141523Next
Add Reply New Topic New Poll