d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ctrl + V Topic
Prev1111213141517Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 10 2013 11:09am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 10 2013 11:11am
Quote (Vismajor @ 10 Nov 2013 18:09)


Mindenhova be lehet csempeszni a finn baratnot.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 10 2013 11:13am
Quote (josheide @ Nov 10 2013 06:11pm)
Mindenhova be lehet csempeszni a finn baratnot.


EZ VOLT A VÁGÓLAPODON
MI
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 10 2013 11:13am
Quote (Vismajor @ Nov 10 2013 07:13pm)
EZ VOLT A VÁGÓLAPODON
MI


hát ha direkt rárakod ofc ottvan
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 10 2013 11:14am
nem tul hidden post volt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 10 2013 11:15am
Quote (cowding @ Nov 10 2013 06:13pm)
hát ha direkt rárakod ofc ottvan


ha megnéznéd a képet akkor látnád, miért kerüld ez vágólapra
te fijú
Quote (sylke @ Nov 10 2013 06:14pm)
nem tul hidden post volt


legalább próbálkozok
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 10 2013 11:17am
Quote (Vismajor @ Nov 10 2013 07:15pm)
ha megnéznéd a képet akkor látnád, miért kerüld ez vágólapra
te fijú

legalább próbálkozok


implikálod h nem csak baszogatlak
amugy megnéztem és bántottak is a kis i betűk és társai
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 10 2013 11:18am
Quote (cowding @ Nov 10 2013 06:17pm)
implikálod h nem csak baszogatlak
amugy megnéztem és bántottak is a kis i betűk és társai


hát kabbe
egyébkéntis, tök kemény vagyok hogy így felvállaltam a nemangol tudásom, pedig amiatt is baszogatott a fél fórum 2 éven át, hogy nem tudok angolul
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 10 2013 11:22am
lol vis nem tud angolul
>2000 + 13
>no englando
>no copy pasterino dongerino orlando bad englando vismajorino
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 10 2013 11:22am
Quote (xGurke @ Nov 10 2013 06:22pm)
lol vis nem tud angolul
>2000 + 13
>no englando
>no copy pasterino dongerino orlando bad englando vismajorino


de legalább a google translate jól müködik, így tudok trédelni is!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141517Next
Add Reply New Topic New Poll