Quote (cowding @ Nov 10 2013 06:17pm)
implikálod h nem csak baszogatlak
amugy megnéztem és bántottak is a kis i betűk és társai
hát kabbe
egyébkéntis, tök kemény vagyok hogy így felvállaltam a nemangol tudásom, pedig amiatt is baszogatott a fél fórum 2 éven át, hogy nem tudok angolul