d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Offisöl Sportfogadás > Net és Tippmix
Prev1111213141519Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 29 2013 07:03am
Quote (szabika @ Jun 29 2013 02:02pm)
jössz 50 euroval


oh shiet
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 10 2013 11:18am
Quote (szabika @ 10 Jul 2013 18:08)


akartam már postolni :DDD

nyertél mostanában?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 11 2013 03:11pm
Quote (Inakwo @ Jul 10 2013 06:18pm)
akartam már postolni :DDD

nyertél mostanában?



5kból lett 30k mostanság, de mióta nincs wimbledon folyamatosan csökken csak a tárcám :/
pedig szépen jönnek az ázsiai tippek 1.5-1.7es oddsokon de mindig akad 1 ami úszik.

Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jul 11 2013 03:55pm
tök jól indult a hetem , gondoltam felteszek egy ezrest és elkezdem duplázgatni , második nap végére volt 6 ezer plussz , tegnap meg bukó meg ma is bukó, verjem bele :D nembaj van még 2 ezrem a nyereményből holnap lehet feldobom valami okosságra :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 11 2013 04:01pm
Quote (lacoking @ Jul 11 2013 10:55pm)
tök jól indult a hetem , gondoltam felteszek egy ezrest és elkezdem duplázgatni , második nap végére volt 6 ezer plussz , tegnap meg bukó meg ma is bukó, verjem bele :D nembaj van még 2 ezrem a nyereményből holnap lehet feldobom valami okosságra :D


http://tippmix.square7.ch/szelveny.php?id=1373580054

ezekből kell szemezgetni a hét többi részére
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 12 2013 04:23am
Quote (szabika @ 11 Jul 2013 23:01)
http://tippmix.square7.ch/szelveny.php?id=1373580054

ezekből kell szemezgetni a hét többi részére


Ghána Irakra inkább egy mind2 fél betalál opcio lesz jo imo

Jaro-Lahti X benne van
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 17 2013 01:45am
szabika mai selejtezőkre tippek?

Sligo, Zenit, Slavia Bratislava?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 17 2013 11:58am
Quote (Inakwo @ Jul 17 2013 08:45am)
szabika mai selejtezőkre tippek?

Sligo, Zenit, Slavia Bratislava?


ja hát gondolom lekéstem már
előbbi meccsre félidő Xet tettem volna (de ugye már vége és 0-1), Zenitet passzoltam volna, a Slovan meg szerintem nyer..de 2.5 under sem rossz opció, szerintem elég vékony meccs lesz
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 21 2013 10:05am
1 8.5 játék alatt a(z) 3. szettben Federico Del Bonis v Fabio Fognini
(Jelenlegi szett játékai) 07/21/2013 Egyik sem 19.00 Nyert
Tét: 1 300,00 Nyereség: 24 700,00

röhögtem, 40-0nál tettem Fognini brékre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141519Next
Add Reply New Topic New Poll