Quote (Inakwo @ Jul 17 2013 08:45am)
szabika mai selejtezőkre tippek?
Sligo, Zenit, Slavia Bratislava?
ja hát gondolom lekéstem már
előbbi meccsre félidő Xet tettem volna (de ugye már vége és 0-1), Zenitet passzoltam volna, a Slovan meg szerintem nyer..de 2.5 under sem rossz opció, szerintem elég vékony meccs lesz