Quote (Taszilo.^ @ 14 Mar 2013 14:07)
balage a megszakerto
nekem kb 8-10 cm-re van a foldtol az elso spoiler es meg nem akadtam bele semmibe (fel eve, azota van meg)
ha az orrhoz kozel van az elso tengely, akkor nem kifejezetten problema az "alacsony" orr
e:
http://preview.netcarshow.com/Peugeot-407-2009-hd.jpg
ezt en egyaltalan nem talalom alacsonynak
és mint a képen is kurva jól látszik: a magyar rendszámnál keskenyebb francia rendszám még keretes tartó nélkül is a lökhárító alja alá lóg.
egyébként hosszabb eleje van, mint a legtöbb hasonló autónak
Quote (Baleee @ 14 Mar 2013 13:37)
Amugy ha penzes lennek, tuti valami Hybridet vennek.
TE HÜJE GYÖKÉR :DDDDDDDDD
This post was edited by bbaallaaggee on Mar 14 2013 10:25am