d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1111213141530Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 07:41am
Quote (Taszilo.^ @ Mar 14 2013 02:39pm)
javaslom:

http://www.barnorama.com/wp-content/images/2012/03/there_are_no_words_to_explain/13-there_are_no_words_to_explain.jpg


miért akarsz megválni tőle?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 07:42am
Quote (beni @ 14 Mar 2013 15:41)
miért akarsz megválni tőle?


Szetkurta a lengescsillapitot.


Ha erted mire gondolok.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 07:47am
Quote (Baleee @ Mar 14 2013 02:42pm)
Szetkurta a lengescsillapitot.


Ha erted mire gondolok.


wp
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 08:08am
Quote (rapiddani @ Mar 14 2013 02:26pm)
most igazából az a gond ám, hogy a mai autókat ( gondolok itt 2005-6 utáni autókra) azokra szabták akik tudják 5-7évene cserélgetni az autót, sajnos erre jönnek ki a kínjai, és azért cserélik 90%-ba mert már sokat költ rá. Én is hasonló cipőben járok mint te, most fogom lecserélni az autómat, nekem is a limi 1-1,5 milla, saját magam szereltem amit csak tudtam a sajátomon 2 évig, viszonylag benne vagyok most a témában, tudom mire kell költeni mit kell nézni. http://www.weltauto.hu/weltauto/hu/bild/804_37_0_gr_1354703302.jpg

én ezt az autót választottam ki magamnak, ez 2002-2004 évjárat, megbizható motor, jó felszereltség. Na persze itt is figyelni kell amikor megveszem a turbo, kettős tömegű lendkerék meg a porlasztóra , amikor megveszem ezeknek jóknak kell lenni vagy szopok egy rendeset, de egyébként ha elfogadsz egy tanácsot akkor mielött megveszed akárkitől az autót egy szerelőhöz elviszed átnézetni.


Ez 1.9es pdti passat, vagy újabb?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 14 2013 10:25am
Quote (Taszilo.^ @ 14 Mar 2013 14:07)
balage a megszakerto
nekem kb 8-10 cm-re van a foldtol az elso spoiler es meg nem akadtam bele semmibe (fel eve, azota van meg)
ha az orrhoz kozel van az elso tengely, akkor nem kifejezetten problema az "alacsony" orr

e:
http://preview.netcarshow.com/Peugeot-407-2009-hd.jpg

ezt en egyaltalan nem talalom alacsonynak


és mint a képen is kurva jól látszik: a magyar rendszámnál keskenyebb francia rendszám még keretes tartó nélkül is a lökhárító alja alá lóg.
egyébként hosszabb eleje van, mint a legtöbb hasonló autónak

Quote (Baleee @ 14 Mar 2013 13:37)
Amugy ha penzes lennek, tuti valami Hybridet vennek.


TE HÜJE GYÖKÉR :DDDDDDDDD

This post was edited by bbaallaaggee on Mar 14 2013 10:25am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 14 2013 10:26am
venék vlami jokis gépet 500-ezer frintos árfekvö kategoriába mit javasoltok
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 14 2013 10:31am
Quote (Senee @ Mar 14 2013 05:26pm)
venék vlami jokis gépet 500-ezer frintos árfekvö kategoriába mit javasoltok


http://www.kerekparoutlet.eu/2012-scott-scale-29-elite-egy-igazan-megbizhato-tartos29-es-mtb-nem-is-tul-draga-es-minosegi-alkatreszekbol-van-osszerakva
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 10:49am
Quote (Senee @ 14 Mar 2013 18:26)
venék vlami jokis gépet 500-ezer frintos árfekvö kategoriába mit javasoltok


Lada, felfurt motorral.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 11:54am
Quote (Senee @ Mar 14 2013 05:26pm)
venék vlami jokis gépet 500-ezer frintos árfekvö kategoriába mit javasoltok


Swift 1.3 97 előtti
enjoy
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 14 2013 12:16pm
Quote (Vismajor @ Mar 14 2013 02:08pm)
Ez 1.9es pdti passat, vagy újabb?


wot?

2000 alattiak sima tdik
2000től meg pdtdi, de csak az 1,9 motorjuk megbizható a többi fos, de van újabb is, nemértem a kérdésed.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141530Next
Add Reply New Topic New Poll