Quote (TassassinHc @ Jan 16 2013 05:18pm)
és mesélj róla, milyen érzés lesz, hogy az állásodat a baratnődnek köszönheted?
jó!
lényeg, hogy lesz állásom!
június óta munkakeresésen vagyok (ahogy befejeztem tanulmányaim), ha ez nem jön össze, marad a steward meló Rynairnál, de akkor itt kell hagynom minden szerettemet..
Hidd el, sokkal "kevésbé gáz" az, hogy a barátnőmnek köszönhetően lesz állásom, mint az, hogy nincs állásom (pénzem) Neki meg van!