d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Ismerted Meg A Barátnődet? > Képekkel Ofc
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Jan 16 2013 11:26am
Quote (TassassinHc @ Jan 16 2013 05:18pm)
és mesélj róla, milyen érzés lesz, hogy az állásodat a baratnődnek köszönheted?


jó!
lényeg, hogy lesz állásom!
június óta munkakeresésen vagyok (ahogy befejeztem tanulmányaim), ha ez nem jön össze, marad a steward meló Rynairnál, de akkor itt kell hagynom minden szerettemet..

Hidd el, sokkal "kevésbé gáz" az, hogy a barátnőmnek köszönhetően lesz állásom, mint az, hogy nincs állásom (pénzem) Neki meg van!

Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 16 2013 11:28am
Quote (diablo2g @ Jan 16 2013 06:26pm)
jó!
lényeg, hogy lesz állásom!
június óta munkakeresésen vagyok (ahogy befejeztem tanulmányaim), ha ez nem jön össze, marad a steward meló Rynairnál, de akkor itt kell hagynom minden szerettemet..

Hidd el, sokkal "kevésbé gáz" az, hogy a barátnőmnek köszönhetően lesz állásom, mint az, hogy nincs állásom (pénzem) Neki meg van!


iktf
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 16 2013 11:33am
Quote (diablo2g @ Jan 16 2013 06:26pm)
jó!
lényeg, hogy lesz állásom!
június óta munkakeresésen vagyok (ahogy befejeztem tanulmányaim), ha ez nem jön össze, marad a steward meló Rynairnál, de akkor itt kell hagynom minden szerettemet..

Hidd el, sokkal "kevésbé gáz" az, hogy a barátnőmnek köszönhetően lesz állásom, mint az, hogy nincs állásom (pénzem) Neki meg van!


Nekem 2 olyan barátnőm is volt aki nemhogy magát de az anyját is eltartotta (lol)

és egyiket se zavarta az egzisztenciám. mondjuk egyetemistaként kevésbé gáz, mintha szimplán munkanélküli lennék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll