d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev1111213141523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 25 2012 05:05am
Quote (josheide @ 25 Dec 2012 08:29)
...

gg rendorseg


azért mi sem tudjuk az egész story-t, csak amit ők elmondtak...de azért, igen, ez így a rendőrségre vall, ezt el kell ismerni ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 26 2012 04:42pm
Kinn van az uj resz.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 26 2012 04:48pm
Quote (josheide @ 27 Dec 2012 00:42)
Kinn van az uj resz.


raadasul londonban csinaltak!
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 27 2012 02:42am
Quote (Sup3RN0Va @ Dec 25 2012 01:05pm)
azért mi sem tudjuk az egész story-t, csak amit ők elmondtak...de azért, igen, ez így a rendőrségre vall, ezt el kell ismerni ^^


az előző videókból ítélve simán kinézem, hogy kicsit megrúgdossák a csávót (na nem mintha elítélném, csak itt most minden úgy van beállítva, mintha ők semmit se csináltak volna)

a rendőrséget meg nem igazán értem, rengetegszer működtek már együtt, akkor most felülről odaszóltak nekik, hogy hé, gecizzetek velük egy kicsit?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 27 2012 04:25am
Quote (josheide @ Dec 25 2012 07:29am)


gg rendorseg


elég durva, de nem is értem...eddig annyira együttműködő volt a rendőrség (hozzáteszem: nagyon meglepő módon)

This post was edited by beni on Dec 27 2012 04:25am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 27 2012 04:50am
Állandóan tolvajtekergőknek olvasom...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 27 2012 05:18am
Hűen tükrözi a londoni rendőrök hozzáállását ez a videó sajnos..
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 27 2012 10:47am
Quote (Genthor @ 27 Dec 2012 12:50)
Állandóan tolvajtekergőknek olvasom...


bazdmeg most már én is így olvasom
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 27 2012 07:59pm
végignéztem én is, király sorozat
ez a 13. rész viszont felbaszott, az a 2 rendőr no komment
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 28 2012 04:46am
Quote (farki @ Dec 28 2012 02:59am)
végignéztem én is, király sorozat
ez a 13. rész viszont felbaszott, az a 2 rendőr no komment


minth nem is hivatalos személyek lettek volna, hanem valami random emberek akiket leszólítottak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141523Next
Add Reply New Topic New Poll