Quote (farki @ Sep 19 2012 06:24pm)
szerintem a meki relatíve olcsónak számít
főleg azzal, hogy 250 huf a sajtburger, 450 huf a sajtburger menü (sajtburger + kis krumpli + kis üdítő)
és ezért a pénzért finom (ízlések és pofonok) kaját kapsz és mindig ugyanazt a 'minőséget'
és ahogy te is mondtad, kb instant kapod a kaját
ezzel szemben melóhelyen 600 huf egy menü, ami olyan kis mennyiség, hogy kettőt kéne ennem belőle, hogy jól lakjak
van ilyen svédasztalos változat is, amikor te válogatod össze magadnak a kaját, de az már 1300 huf (ugyanannyi, mint egy mekis menü)
ja és vagy 20 percet kell minimum sorban állni érte
suliban a büfében meg egy értelmesebb szendvics, ami nem vajból, 1 szelet parizerből és 1 salátlevélből áll, az 350-400 huf fölött kezdődik
én otthonról szoktam kaját vinni, de ha épp nem jön össze, akkor tuti, hogy kínaiba vagy mekibe megyek, minden más alternatíva drágább, de az is lehet, hogy nem ismerem a jó helyeket :c
nem tudom, szerintem bármelyik üzemi kajáldába tartalmasabb menüt eszel mint amennyi kaja abból a pénzből mekiben kijönne