d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Healthy Lifestyle
Prev1111213141529Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2012 11:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2012 19:34)
emlékszem székesfehérváron találtunk egy helyet ahol haccáz forintért akkora hamburgert hoztak, hogyha azt reggelire betolod holnap estig nem eszel semmit
na az volt valami :c


lehet akkor te is ott ettél amikor én, amikor csináltam a kreszt rendszeresen 600 forintért vettem a gecinagy hamburgert

This post was edited by RRC on Sep 19 2012 11:37am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 11:36am
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 19:35)
A skálánál? (nagy ezüstszinü épület)
Ott tényleg elég fasza dolgokat adnak a kis bódéknál


egy vendéglő volt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 11:36am
Quote (farki @ 19 Sep 2012 19:34)
én jóllakom tőle
főleg mikor vannak ilyen kuponok, s a menü áráért 1 bigmac helyett 2-t kapsz


Inkább a kínai akkor már, ott tényleg a kis adag is akkora, hogy azért simán elvagy vele pár órán át. Bár ott is azért a szószokba kitudja mi van.... :/
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 11:37am
Quote (ace07 @ 19 Sep 2012 19:35)
Mai menüm:

Reggeli: szendvics, kb 500-1000mg C vitamin (ilyen természetes löttyben), Biotech multivitamin

Ebéd: Grander menü KFC

Uzsonna: Röfi burger sültkrumplival

Uzsonna2: 100gr rizs + kb 200gr csirke

Vacsora: 2 szendvics + Shake (Fehérjepor, 2 db banán, 2 kanál méz)

Mai edzés:

30 perc kardio (bicikli) + 30 perc lábedzés


Ez nem a /fit/ . ^^ :C
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 19 2012 11:37am
Quote (farki @ Sep 19 2012 06:24pm)
szerintem a meki relatíve olcsónak számít
főleg azzal, hogy 250 huf a sajtburger, 450 huf a sajtburger menü (sajtburger + kis krumpli + kis üdítő)
és ezért a pénzért finom (ízlések és pofonok) kaját kapsz és mindig ugyanazt a 'minőséget'
és ahogy te is mondtad, kb instant kapod a kaját

ezzel szemben melóhelyen 600 huf egy menü, ami olyan kis mennyiség, hogy kettőt kéne ennem belőle, hogy jól lakjak
van ilyen svédasztalos változat is, amikor te válogatod össze magadnak a kaját, de az már 1300 huf (ugyanannyi, mint egy mekis menü)
ja és vagy 20 percet kell minimum sorban állni érte

suliban a büfében meg egy értelmesebb szendvics, ami nem vajból, 1 szelet parizerből és 1 salátlevélből áll, az 350-400 huf fölött kezdődik

én otthonról szoktam kaját vinni, de ha épp nem jön össze, akkor tuti, hogy kínaiba vagy mekibe megyek, minden más alternatíva drágább, de az is lehet, hogy nem ismerem a jó helyeket :c


nem tudom, szerintem bármelyik üzemi kajáldába tartalmasabb menüt eszel mint amennyi kaja abból a pénzből mekiben kijönne
Member
Posts: 37,908
Joined: Apr 28 2009
Gold: 0.02
Sep 19 2012 11:38am
egyél szart
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 11:39am
Quote (Baleee @ Sep 19 2012 05:36pm)
Inkább a kínai akkor már, ott tényleg a kis adag is akkora, hogy azért simán elvagy vele pár órán át. Bár ott is azért a szószokba kitudja mi van.... :/


Daráttkutya



Quote (Csabi @ Sep 19 2012 05:38pm)
egyél szart

karban tart

This post was edited by Senee on Sep 19 2012 11:40am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 19 2012 11:39am
Quote (A122 @ 19 Sep 2012 18:37)
nem tudom, szerintem bármelyik üzemi kajáldába tartalmasabb menüt eszel mint amennyi kaja abból a pénzből mekiben kijönne


ja csak ha olyan helyen dolgozol ahol nincs olyan a környéken és korlátozott az ebédszüneted akkor nem nagyon marad más. Szerencsére rám egyik sem vonatkozik :D


Quote (Baleee @ 19 Sep 2012 18:37)
Ez nem a /fit/ . ^^ :C


ez egy példa volt egy egészséges ember (én) egy napjára.

This post was edited by ace07 on Sep 19 2012 11:40am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 11:41am
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 19:39)
Daráttkutya


... és akkor mi van? Lóhúst is ettem már, engem ez baromira nem zavar, ha jól van elkészítve.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Sep 19 2012 11:41am
Quote (Baleee @ 19 Sep 2012 18:36)
Inkább a kínai akkor már, ott tényleg a kis adag is akkora, hogy azért simán elvagy vele pár órán át. Bár ott is azért a szószokba kitudja mi van.... :/


ja amúgy a kínai sokkal jobb, csirkerizs ftw
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141529Next
Add Reply New Topic New Poll