d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1111213141578Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 24 2012 11:09pm
Quote (Floodban @ 24 Aug 2012 15:25)
feljebb fog meg menni a wow, sokan nem veszik meg amig meg nem jelent


Megaztan wowot miert venne barki is amazonon
Kicsit gyanus, hogy csak a CE van ott, amibol obv nincs digital release, amit kozvetlenul blizztol lehet venni...


Btw glhf nektek, majd fossatok a screenshotokat!
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 25 2012 12:33am
mi a nevetek amúgy? felveszek mindenkit barátnak!
amúgy baszki azt hittem 9-kor kezdődik, úgyhogy így most le vagyok maradva negyed órával :(((
lagmentes az egész, gg arenanet
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 25 2012 12:46am
Quote (farki @ Aug 25 2012 07:33am)
mi a nevetek amúgy? felveszek mindenkit barátnak!
amúgy baszki azt hittem 9-kor kezdődik, úgyhogy így most le vagyok maradva negyed órával :(((
lagmentes az egész, gg arenanet


6kor már lehetett jáccani. amúgy nemtudok loginelni most
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 25 2012 01:45am
tfw network error
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 25 2012 04:58am
na lássuk!
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 25 2012 05:09am
Quote (bajcli @ Aug 25 2012 06:09am)
Megaztan wowot miert venne barki is amazonon
Kicsit gyanus, hogy csak a CE van ott, amibol obv nincs digital release, amit kozvetlenul blizztol lehet venni...


Btw glhf nektek, majd fossatok a screenshotokat!




Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 25 2012 05:12am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 25 2012 01:09pm)
http://2.imgland.net/Hoclcq.jpg

http://4.imgland.net/ylDqSB7.jpg


krissz neked nincsen login bajod?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 25 2012 05:13am
tfw incorrect password

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 25 2012 05:14am
Quote (Liliomtipro @ Aug 25 2012 12:12pm)
krissz neked nincsen login bajod?


Offlineok a szerverek par perce. Azert volt idöm föltölteni par kepet.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 25 2012 05:18am
Quote (Karan2_Returned @ 25 Aug 2012 12:14)
Offlineok a szerverek par perce. Azert volt idöm föltölteni par kepet.


hogy rejtetted el a GUI-t meg a karid?:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141578Next
Add Reply New Topic New Poll