d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1111213141564Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:18am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 12:16pm)
inkább a helyesírási szótárt olvasgasd


kezd ujra a 8 altalanost
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 06:19am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:10)
a fasz verest elvegzi helyettem mas, de ha eppen nincs senki te is megteszed


primitív
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 14 2011 06:19am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:14)
nem folytatom mar, csak visszaneztem 1 picit nosztalgiazni es rogton mindenki megtamadott^^


csodálkozol?
idejössz a subra, elkezdesz villogni egy szaros 20/20 ptorchal(szerintem már mindenkinek volt 1 a fórumon), utána primitívnek állítod be mindenkit(miközben önmagad alázod be az össze-vissza mondott butaságaiddal), aztán nyitsz egy "kajnista is god" topicot :D

komolyan bazdmeg, és még csodálkozol, hogy szétolt mindenki :DDD

Quote (meatyowllegs @ 14 Nov 2011 14:17)
ja
pont olyan mint te


én bevallom az anyanyelvem

This post was edited by TouchCow on Nov 14 2011 06:20am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 06:19am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:18)
kezd ujra a 8 altalanost


nincs rá szükségem, neked viszont elkéne még pár év a padokban

This post was edited by Ad4mz on Nov 14 2011 06:19am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 06:20am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:18)
kezd ujra a 8 altalanost


meg jo, hogy az itteni emberek 98%-a felsooktatasi intezmenyben tanul(t), ennek elofeltetele az erettsegi. a kozel otven emberbol te kepviseled a fennmarado ket szazalekot.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:21am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 12:19pm)
primitív


latom, probalod azt irogatni amit en, ettol nem leszel okosabb...
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:22am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 12:19pm)
nincs rá szükségem, neked viszont elkéne még pár év a padokban


te mondod amikor te magad valtad be azt hogy primitiv vagy, mivan veled gyerek?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 06:23am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:22)
te mondod amikor te magad valtad be azt hogy primitiv vagy, mivan veled gyerek?


te kajak fogyatékos vagy
a diablo cddnek kellett volna bedobnia téged a dunába
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:23am
Quote (TouchCow @ Nov 14 2011 12:19pm)
csodálkozol?
idejössz a subra, elkezdesz villogni egy szaros 20/20 ptorchal(szerintem már mindenkinek volt 1 a fórumon), utána primitívnek állítod be mindenkit(miközben önmagad alázod be az össze-vissza mondott butaságaiddal), aztán nyitsz egy "kajnista is god" topicot :D

komolyan bazdmeg, és még csodálkozol, hogy szétolt mindenki :DDD



én bevallom az anyanyelvem


masold mar ide legyszives hogy hol alaztam be magam, vagy hol irtam butasagot, tedd mar meg, jo?
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:24am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 12:23pm)
te kajak fogyatékos vagy
a diablo cddnek kellett volna bedobnia téged a dunába


az orultet es a zsenit csak egy hajszal valasztja el ;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141564Next
Closed New Topic New Poll