Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:14)
nem folytatom mar, csak visszaneztem 1 picit nosztalgiazni es rogton mindenki megtamadott^^
csodálkozol?
idejössz a subra, elkezdesz villogni egy szaros 20/20 ptorchal(szerintem már mindenkinek volt 1 a fórumon), utána primitívnek állítod be mindenkit(miközben önmagad alázod be az össze-vissza mondott butaságaiddal), aztán nyitsz egy "kajnista is god" topicot

komolyan bazdmeg, és még csodálkozol, hogy szétolt mindenki :DDD
Quote (meatyowllegs @ 14 Nov 2011 14:17)
ja
pont olyan mint te
én bevallom az anyanyelvem
This post was edited by TouchCow on Nov 14 2011 06:20am