d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nagyon Drámai Sztorim Van
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 8 2011 05:59am
Quote (kusziyoker @ 8 Jan 2011 12:42)
Hát nálam az alap hogy ne legyen koszos az arca :wacko:

Meg ha neked ez dráma akkor olyan 12 lehetsz :/
Nekem is lenne egy igen hosszú sztorim, de nem kíváncsi rá senki :D


óóó, nem ismered te még eléggé a subot. bár lehet hogy tényleg senki nem "kíváncsi" rá a szó szoros értelmében, de egy jó kis pluszegyre / flamere bármikor kaphatóak vagyunk!
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jan 8 2011 06:04am
huha, én is megismertem 1 aranyos csajt, aki kedves stb, de már mással jár. mára meg nagyon leszarom :C
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 8 2011 06:06am
Quote (Sanyika @ Jan 8 2011 12:04am)
huha, én is megismertem 1 aranyos csajt, aki kedves stb, de már mással jár. mára meg nagyon leszarom :C


en is imerek egy aranyos csajt, mekduktam, masnap mar nem is volt aranyos
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 8 2011 06:06am
Quote (kusziyoker @ 8 Jan 2011 13:42)
Hát nálam az alap hogy ne legyen koszos az arca :wacko:

Meg ha neked ez dráma akkor olyan 12 lehetsz :/
Nekem is lenne egy igen hosszú sztorim, de nem kíváncsi rá senki :D


nekem szerintem még annál is hosszabb lenne

de ha érdekelne is valakit, akkor se teregetném ide ki :D
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 8 2011 06:07am
Quote (ReDEyeS @ 8 Jan 2011 13:05)
azért kiosztanék néhány jó szót így a topic során
de miután most nincs kedvem koptatni a bill-t ezért csak annyit mondok
őszintén, azon túl hogy utáljuk zöldkapitányt.. mert persze utáljuk ez nem kérdés
miért kell szegény kis görény boldogságát leoltani??? mitől jobb attól bárki is, hogy leanyázza mert éppen happy a gyerek és nem éppen Oli képeit rakosgatja napiszarra???
a kocsibanmegdugós részről nem is nyilatkoznék... egy az egyben osztom Janou véleményét...
Az, hogy gimisen 2 év után új barátnője van... hát gyerekek csoda hogy volt ami 2 évig tartott :D továbbá miből veszitek, hogy nem őt dobták ki ?? akkor meg mit keseregjen ha jön egy aranyos csaj és belezúg?
továbbá annyit mondanék zöldkapitánynak, hogy ne postoljon ilyeneket mert tényleg senkit nem érdekel :D


a kocsidugásnál én is osztom janou véleményét


Quote (Sanyika @ 8 Jan 2011 14:04)
huha, én is megismertem 1 aranyos csajt, aki kedves stb, de már mással jár. mára meg nagyon leszarom :C


na te vagy az, aki kurvára ráér és nem kell leragadnod az első csajnál... 15 évesen :D

This post was edited by zsansaccount on Jan 8 2011 06:08am
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jan 8 2011 06:11am
Quote (zsansaccount @ 8 Jan 2011 14:07)
a kocsidugásnál én is osztom janou véleményét




na te vagy az, aki kurvára ráér és nem kell leragadnod az első csajnál... 15 évesen :D


nem is sikerült :C
/e: és pár napja a tetris se megy úgy mint 2 hete.
/e2: nem tudom a tetris hogy kapcsolodott ide.

This post was edited by Sanyika on Jan 8 2011 06:13am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 8 2011 07:02am
Quote (xGurke @ 8 Jan 2011 03:03)
végigolvastam a topicot
hát nem kellett volna


this

elég gyengére sikerült
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 8 2011 07:10am
faszse olvassa ezt végig
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 8 2011 07:40am
Quote (xGurke @ 8 Jan 2011 02:03)
végigolvastam a topicot
hát nem kellett volna


johogy szar mer te nem postoltál bele csajt
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 8 2011 09:28am
Quote (Coolface @ Jan 8 2011 01:06pm)
en is imerek egy aranyos csajt, mekduktam, masnap mar nem is volt aranyos


te most ki is vagy amúgy?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll