Quote (ReDEyeS @ 8 Jan 2011 13:05)
azért kiosztanék néhány jó szót így a topic során
de miután most nincs kedvem koptatni a bill-t ezért csak annyit mondok
őszintén, azon túl hogy utáljuk zöldkapitányt.. mert persze utáljuk ez nem kérdés
miért kell szegény kis görény boldogságát leoltani??? mitől jobb attól bárki is, hogy leanyázza mert éppen happy a gyerek és nem éppen Oli képeit rakosgatja napiszarra???
a kocsibanmegdugós részről nem is nyilatkoznék... egy az egyben osztom Janou véleményét...
Az, hogy gimisen 2 év után új barátnője van... hát gyerekek csoda hogy volt ami 2 évig tartott

továbbá miből veszitek, hogy nem őt dobták ki ?? akkor meg mit keseregjen ha jön egy aranyos csaj és belezúg?
továbbá annyit mondanék zöldkapitánynak, hogy ne postoljon ilyeneket mert tényleg senkit nem érdekel

a kocsidugásnál én is osztom janou véleményét
Quote (Sanyika @ 8 Jan 2011 14:04)
huha, én is megismertem 1 aranyos csajt, aki kedves stb, de már mással jár. mára meg nagyon leszarom :C
na te vagy az, aki kurvára ráér és nem kell leragadnod az első csajnál... 15 évesen
This post was edited by zsansaccount on Jan 8 2011 06:08am