d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official önvédelem/ Harcművészetek Topic > Hunsub Módra
Prev1111213141520Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 20 2011 02:20pm
Quote (Epiphone @ 20 Feb 2011 21:16)
postolok én is ha már felúszott a topik. múltkori edzésen elszenvedtem első sérülésem! vérzett az orrom :D de szörnyen jó kesztyűzés közben kaptam... a srácnak meg az arcán lévő pattanásból kezdett folyni a vér. xD alig várom a keddet :)


hol van az edzés, és ki az oktató? (ismerösöm is keddenként jár és apja az edző :))
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 20 2011 02:37pm
Quote (Epiphone @ 20 Feb 2011 20:16)
postolok én is ha már felúszott a topik. múltkori edzésen elszenvedtem első sérülésem! vérzett az orrom :D de szörnyen jó kesztyűzés közben kaptam... a srácnak meg az arcán lévő pattanásból kezdett folyni a vér. xD alig várom a keddet :)


Ez...





































...egyszerűen...

































































...FENOMENÁLIS.
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Feb 20 2011 02:52pm
baranta >>> sok szar ázsiai harcmüvészet
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 20 2011 02:53pm
Quote (Fanka @ Feb 20 2011 09:52pm)
baranta >>> sok szar ázsiai harcmüvészet


en mint barantas mondom hogy ez egy kifejezetten ostoba kijelentes.
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 20 2011 02:53pm
ma trabálisan tüdőn rúgtak , tökön térdeltek , meg fejbe rúgtak úgy hogy kb 1 percig homályosan láttam :D
ez az ára annak ha az ember 10 évvel idősebb emberekkel eddz együtt , persze versenyzőkkel... de pár pofon mindig beesik, és ők is kaptak.. most március 5.-re és március 17.-re edzek, nyíregyházán lesz thai-box gála 2e ember előtt fasza megvilágosításban és zenére fogok bevonulni a ringbe :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 20 2011 02:54pm
Quote (KiteHawk @ Feb 20 2011 09:53pm)
ma trabálisan tüdőn rúgtak , tökön térdeltek , meg fejbe rúgtak úgy hogy kb 1 percig homályosan láttam :D
ez az ára annak ha az ember 10 évvel idősebb emberekkel eddz együtt , persze versenyzőkkel... de pár pofon mindig beesik, és ők is kaptak.. most március 5.-re és március 17.-re edzek, nyíregyházán lesz thai-box gála 2e ember előtt fasza megvilágosításban és zenére fogok bevonulni a ringbe :D


az alapjan amit eddig galakon lattam erre kar felvagni.
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 20 2011 02:58pm


Csak egyszer vagyok bevagva xD kapják be... ( amikor felrakják a gyerek kezét, meg amikor csak azvan bent hogy én támadok... ) de meneten kívül fejbe rúgott a nyomorék és így az edző is mondta hogy ne folytassuk... alig láttam valamit akkor is :D
ő 70kiló volt csupa izom ... és 19 éves, én meg 60 kiló 15 éves ( már 16 :ph34r: )


2:25 amikor ottvagyok ...

This post was edited by KiteHawk on Feb 20 2011 03:00pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 20 2011 02:58pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Feb 20 2011 09:53pm)
en mint barantas mondom hogy ez egy kifejezetten ostoba kijelentes.


meséltél nekem multkor erről a trabantáról asszem.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 20 2011 03:07pm
Áprilisban fehérváron is lesz kempo gála. arra jön innen esetleg valaki mint néző vagy versenyző ?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 20 2011 03:09pm
Quote (Fanka @ Feb 20 2011 09:52pm)
baranta >>> sok szar ázsiai harcmüvészet


Ez egyébként valami troll post, vagy csak ennyire be vagy szűkülve?

Quote (KiteHawk @ Feb 20 2011 09:58pm)
http://www.youtube.com/watch?v=UUx0soflEwc

Csak egyszer vagyok bevagva xD kapják be... ( amikor felrakják a gyerek kezét, meg amikor csak azvan bent hogy én támadok... )  de meneten kívül fejbe rúgott a nyomorék és így az edző is mondta hogy ne folytassuk... alig láttam valamit akkor is :D 
ő 70kiló volt csupa izom ... és 19 éves, én meg 60 kiló 15 éves ( már 16  :ph34r: )


2:25 amikor ottvagyok ...


kicsit nagyobb volt nálad a gyerek ^^

This post was edited by beni on Feb 20 2011 03:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141520Next
Add Reply New Topic New Poll