Quote (Fanka @ Feb 20 2011 09:52pm)
baranta >>> sok szar ázsiai harcmüvészet
Ez egyébként valami troll post, vagy csak ennyire be vagy szűkülve?
Quote (KiteHawk @ Feb 20 2011 09:58pm)
http://www.youtube.com/watch?v=UUx0soflEwc
Csak egyszer vagyok bevagva xD kapják be... ( amikor felrakják a gyerek kezét, meg amikor csak azvan bent hogy én támadok... ) de meneten kívül fejbe rúgott a nyomorék és így az edző is mondta hogy ne folytassuk... alig láttam valamit akkor is :D
ő 70kiló volt csupa izom ... és 19 éves, én meg 60 kiló 15 éves ( már 16

)
2:25 amikor ottvagyok ...
kicsit nagyobb volt nálad a gyerek ^^
This post was edited by beni on Feb 20 2011 03:10pm