Quote (szabika @ 12 Oct 2010 22:31)
hú de nem szeretem a magyar hey joet :SSS
Quote (Aston @ 12 Oct 2010 22:31)
hát ez engem most gyomron vágott. én hendrix verzióját kis korom óta ismerem, de ezt most először hallom és wtf
Hát igen,kinek ez,kinek az. Nem azt mondom, Hendrixé is epikus,viszont ez nekem mindig is jobban bejött.
Szerintem nagyon szépen kidolgozott az egész szám,a szólók zseniálisak,és a párbeszédes megoldás kibaszott jó.