d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fizika Feladat, Ecceru > Adok Fgt A Megoldasert, Levezetve
Prev1111213141517Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 23 2010 04:03am
Quote (Makkertest @ 22 Sep 2010 21:42)
Tiszta hüje vagy, már elnézést. Kit érdekel h mit csinál a léggömb? Tőlem rotálhat a tenge körül, ha kidobták a kurva követ akkor az ugyanannyi idő alatt fog leérkezni..


jaj várjál csak

most értettem meg

te azt hiszed hogy a léggömbnek akkora saját gravitációs mezeje van hogy magával vonzza a Földet, így van ráhatással a kő zuhanási idejére... Állat, bocs hogy ezt nem értettem meg.

ps: szerintem kezdd újra az általános iskolát.

Im done here.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD NYOMORÉK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Édes istenem, olyan hülye vagy bazmegDDDD hogy az már kiabál. Apám, és te hívsz valakit ekének, meg vagánykodsz azzal hogy ez általános iskolás feladat? szakadok bakker, nem is olvasom végig ezt a topicot, idáig bírtam az arcoskodásod... Geci, ez kurvajó :DDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2010 04:03am
Quote (medvehere @ Sep 23 2010 09:57am)
miért? te ki a rák vagy?


Csatlakozott: May 22 2010
2010-es rand
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 23 2010 04:04am
5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Baleee, medvehere, harcikacsa17, bLmsTR, Oberon_os

Hi fro!
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 23 2010 04:04am
Quote (medvehere @ 23 Sep 2010 12:01)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDHÁAHFLHFÁDAHFÁDSAHFÁHDSÁLFHDSAÁFHDAFHHÁHHÁHÁHÁHÁÁÁHÁÁÁÁÁÁÁ

HOGY TE MILYEN VICCES VAGY!!!!!!!!!!!! HÁHHÁHÁHÁHHÁHÁHÁHÁÁÁ

nem.


te meg milyen nyomorék, fuuu :)

This post was edited by banyek on Sep 23 2010 04:04am
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Sep 23 2010 05:05am
ha 9,81-es gravitációval számolok akkor az jön ki mint ricinek, ha 10m/s^2-el akkor meg az amit írt az OP a megoldókulcsra, 8 körül. ezek a /b/ részre vonatkoznak.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 23 2010 05:56am
sok idióta, még a faszom közgazdász meg bölcsész fejemmel is felfogom, hogy ha emelkedő / süllyedő léggömbből ejted ki a követ, akkor megkapja a kezdősebességét, ami 5 lófasz felfelé vagy lefelé...

gondolom, a többi 10 oldalon valaki már elmagyarázta, de muszáj beugatnom.
Member
Posts: 10,723
Joined: Jul 27 2005
Gold: 10,915.26
Sep 23 2010 03:24pm
Quote (harcikacsa17 @ 23 Sep 2010 12:03)
Csatlakozott: May 22 2010
2010-es rand


Joined: Feb 2 2009

pelyhespocsu
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 23 2010 03:30pm
Quote (medvehere @ Sep 22 2010 09:59pm)
pont másodpercnyi különbségek lesznek a leérkezések között, és pont lófasz egyest kapsz a feladatmegoldásodra, egyrészt mert rosszul számoltál, másrészt mert durva elvi hibát vétettél

fogadnék, hogy közgazdásznak tanulsz. senki nem hal meg, ha 10% különbség van 2 szám között

ha egy repülő 10%al számítja el magát, akkor földnek csapódik, és százak halnak meg.

now gtfo


ne sérts meg

amúgy a srác valami mérnökféle úgy tudom
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 23 2010 03:32pm
Quote (beni @ 23 Sep 2010 22:30)
ne sérts meg

amúgy a srác valami mérnökféle úgy tudom


hát mérnök nem, maximum úgy tesz
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 23 2010 03:32pm
Quote (medvehere @ 22 Sep 2010 22:59)
pont másodpercnyi különbségek lesznek a leérkezések között, és pont lófasz egyest kapsz a feladatmegoldásodra, egyrészt mert rosszul számoltál, másrészt mert durva elvi hibát vétettél

fogadnék, hogy közgazdásznak tanulsz. senki nem hal meg, ha 10% különbség van 2 szám között

ha egy repülő 10%al számítja el magát, akkor földnek csapódik, és százak halnak meg.

now gtfo


ja, mert közgazdászok úgy tanulják hogy +-10% /care

na kocc van
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141517Next
Add Reply New Topic New Poll