d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Requiem Egy Alomert
Prev1111213141517Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 15 2010 01:32pm
Quote (uberpro123 @ Aug 15 2010 07:30pm)
jó de itt istenítettétek hogy fúúúú ez mekkora film milyen jó.. akkor ezután mit írjon az ember? -_-


:zzz:
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 15 2010 01:33pm
Quote (AngryBug @ Aug 15 2010 08:30pm)
ezért miért kapnál warnt, ugyanmár
csak véleményt nyilvánítasz.

én még nem kaptam soha... ezekért lehet kapni?... nc


"ah nem kell a warn. ;D" helyére illessz be egy kevésbé szívhez szóló szöveget amivel az értelmi szinvonalát kritizálom.
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 15 2010 01:36pm
Quote (lacketto @ Aug 15 2010 09:33pm)
"ah nem kell a warn. ;D" helyére illessz be egy kevésbé szívhez szóló szöveget amivel az értelmi szinvonalát kritizálom.


anyukáját
származását
nemiszerveit?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 15 2010 01:36pm
Quote (uberpro123 @ 15 Aug 2010 18:31)
ez egy ... film.
nem tetszik.. 2 másodpercenkét ugyan úgy belövik magukat, semmi mondanivalója nincs a filmnek. csak hogy ne drokozz..... -_-
magával a szereplőkkel meg a történet lényegével nem lenne bajom ha nem így adták volna elő...


butabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabutabuta
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 15 2010 01:36pm
Tényleg kurvajó film, bár én inkább a képek és vágás miatt szerettem nagyon, story okj, hatásvadászat picit több a kelleténél. Az meg, hogy drogosokról szól egy film, a szarból is képes aranyat csinálni, egyrészt mert faszán lehet egy evilági, ám ettől a világtól elrugaszkodott dolgot kezelni, másrészt mert sok pöcs azt hiszi, hogy menő.

De mindettől függetlenül egy laza 9/10-es film, ha nincs az ember túlzottan feldobódva, érdemes megnézni.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 15 2010 02:21pm
Quote (Fej @ 15 Aug 2010 10:11)
ylo film csak egy dologkot kurvara nem ertettem benne, ok hogy a csavonak az egyik keze elfertozodik, de vki magyarazza mar meg nekem, hogy mi a banatos faszomert a gennyes keles kozepebe lovi a herkat vegig, amig le nem rohad a teljesen a jobb keze, mikor van neki egy bal is, ami teljesen egeszseges


azért, mert az a szerencsevégtagja
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Aug 15 2010 02:28pm
13 oldalas topic után énis letöltöttem (azaz most), meg régebben mondták páran is

1x nézős semmi különös
van akinek bejön, van akinek nem
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Aug 15 2010 02:29pm
rezs nézd meg
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 15 2010 02:33pm
nézzed meg helyettem is
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 15 2010 02:37pm
Las Vegasban is drokoznak, azt jobban szeretem.
Nem annyira nyomaszto mint ez :/
Ettől függetlenül persze jo film, jol össze van rakva
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141517Next
Add Reply New Topic New Poll