Quote (Imdeth @ 23 Jun 2010 16:53)
mennyit perkálnak? amúgy ott szívesen melóznék én is. :c
szerintem rohadt fárasztó lehet... ott aztán sehol sincs megállás... ha piát ha kaját árulsz vagy bármit csinálsz, egész nap tömegével vannak... egy buzi percre nem tudsz leülni
de tény, rengeteg ember és ezer minden más előnye van