d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev11112131415381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Aug 6 2010 03:16am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Jul 2010 00:05)


gratula.
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Aug 7 2010 03:55am
hanyas szint utan van mq?
nvm, mar megtalaltam a leirast


This post was edited by Zkilla on Aug 7 2010 04:16am
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Aug 7 2010 04:41am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 11:55)
hanyas szint utan van mq?
nvm, mar megtalaltam a leirast


71 :)
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Aug 7 2010 04:48am
Quote (Ateec @ 7 Aug 2010 11:41)
71 :)


azert koszi.^^
es ha elerem a 71-et atomatikusan megjelenik valami szorny vagy, hogy lesz?
me elso karim ami lvl 10nel nagyobbra sikeredett.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2010 04:50am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 11:48)
azert koszi.^^
es ha elerem a 71-et atomatikusan megjelenik valami szorny vagy, hogy lesz?
me elso karim ami lvl 10nel nagyobbra sikeredett.


: DDDD

2 fgből az életbe nem jutsz el 71 ig

gl
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 7 2010 04:53am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 12:48)
azert koszi.^^
es ha elerem a 71-et atomatikusan megjelenik valami szorny vagy, hogy lesz?
me elso karim ami lvl 10nel nagyobbra sikeredett.


Nem, nem kötelező az MQ ahogy 71 leszel.

http://forums.d2jsp.org/img.php?x=158099

Megjelenik egy új hely a városban, ahova bármikor beléphetsz. (egyszer/71)
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Aug 7 2010 04:59am
Quote (palacsinta @ 7 Aug 2010 11:50)
: DDDD

2 fgből az életbe nem jutsz el 71 ig

gl


mar lvl 70 megvan...
az mas kerdes hogy mq sose lesz pass mert no equip.


Quote (Klontar @ 7 Aug 2010 11:53)
Nem, nem kötelező az MQ ahogy 71 leszel.

http://forums.d2jsp.org/img.php?x=158099

Megjelenik egy új hely a városban, ahova bármikor beléphetsz. (egyszer/71)


ty,ty.

This post was edited by Zkilla on Aug 7 2010 05:00am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 7 2010 05:07am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 12:59)
mar lvl 70 megvan...
az mas kerdes hogy mq sose lesz pass mert no equip.




ty,ty.


Equip nem igazán fog számítani, de nem lövöm le.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2010 05:08am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 11:59)
mar lvl 70 megvan...
az mas kerdes hogy mq sose lesz pass mert no equip.




ty,ty.


ja értem bocs ugy gondoltam lvl 10 vagy.
mqhoz nem kell cucc ennyit elárulok, szimplán szerencsén és megérzésen alapul
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Aug 7 2010 05:10am
Quote (palacsinta @ 7 Aug 2010 12:08)
ja értem bocs ugy gondoltam lvl 10 vagy.
mqhoz nem kell cucc ennyit elárulok, szimplán szerencsén és megérzésen alapul


de en a lvl 70es szornyeket sem birom megolni szinte. leveszi 1 db az egesz eletem. semmi cucc nincs
ugyhogy tutti nem tudom megcsinalni...

E: es amugy mi ertelme lvl 71utan fejlodni ha mq utan ugyis ujra 1-es szintu lesz a kari?


This post was edited by Zkilla on Aug 7 2010 05:11am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11112131415381Next
Closed New Topic New Poll