☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev
1
11
12
13
14
15
381
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 69471
Replies: 3808
Track Topic
Zkilla
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
650.00
#121
Aug 6 2010 03:16am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Jul 2010 00:05)
Kettőőőőkááá!
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46463675&f=272
gratula.
Zkilla
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
650.00
#122
Aug 7 2010 03:55am
hanyas szint utan van mq?
nvm, mar megtalaltam a leirast
This post was edited by Zkilla on Aug 7 2010 04:16am
Ateec
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold
:
250.00
#123
Aug 7 2010 04:41am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 11:55)
hanyas szint utan van mq?
nvm, mar megtalaltam a leirast
71
Zkilla
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
650.00
#124
Aug 7 2010 04:48am
Quote (Ateec @ 7 Aug 2010 11:41)
71
azert koszi.^^
es ha elerem a 71-et atomatikusan megjelenik valami szorny vagy, hogy lesz?
me elso karim ami lvl 10nel nagyobbra sikeredett.
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#125
Aug 7 2010 04:50am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 11:48)
azert koszi.^^
es ha elerem a 71-et atomatikusan megjelenik valami szorny vagy, hogy lesz?
me elso karim ami lvl 10nel nagyobbra sikeredett.
: DDDD
2 fgből az életbe nem jutsz el 71 ig
gl
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#126
Aug 7 2010 04:53am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 12:48)
azert koszi.^^
es ha elerem a 71-et atomatikusan megjelenik valami szorny vagy, hogy lesz?
me elso karim ami lvl 10nel nagyobbra sikeredett.
Nem, nem kötelező az MQ ahogy 71 leszel.
http://forums.d2jsp.org/img.php?x=158099
Megjelenik egy új hely a városban, ahova bármikor beléphetsz. (egyszer/71)
Zkilla
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
650.00
#127
Aug 7 2010 04:59am
Quote (palacsinta @ 7 Aug 2010 11:50)
: DDDD
2 fgből az életbe nem jutsz el 71 ig
gl
mar lvl 70 megvan...
az mas kerdes hogy mq sose lesz pass mert no equip.
Quote (Klontar @ 7 Aug 2010 11:53)
Nem, nem kötelező az MQ ahogy 71 leszel.
http://forums.d2jsp.org/img.php?x=158099
Megjelenik egy új hely a városban, ahova bármikor beléphetsz. (egyszer/71)
ty,ty.
This post was edited by Zkilla on Aug 7 2010 05:00am
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#128
Aug 7 2010 05:07am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 12:59)
mar lvl 70 megvan...
az mas kerdes hogy mq sose lesz pass mert no equip.
ty,ty.
Equip nem igazán fog számítani, de nem lövöm le.
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#129
Aug 7 2010 05:08am
Quote (Zkilla @ 7 Aug 2010 11:59)
mar lvl 70 megvan...
az mas kerdes hogy mq sose lesz pass mert no equip.
ty,ty.
ja értem bocs ugy gondoltam lvl 10 vagy.
mqhoz nem kell cucc ennyit elárulok, szimplán szerencsén és megérzésen alapul
Zkilla
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
650.00
#130
Aug 7 2010 05:10am
Quote (palacsinta @ 7 Aug 2010 12:08)
ja értem bocs ugy gondoltam lvl 10 vagy.
mqhoz nem kell cucc ennyit elárulok, szimplán szerencsén és megérzésen alapul
de en a lvl 70es szornyeket sem birom megolni szinte. leveszi 1 db az egesz eletem. semmi cucc nincs
ugyhogy tutti nem tudom megcsinalni...
E: es amugy mi ertelme lvl 71utan fejlodni ha mq utan ugyis ujra 1-es szintu lesz a kari?
This post was edited by Zkilla on Aug 7 2010 05:11am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
11
12
13
14
15
381
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact