Quote (ecneB @ Jun 21 2010 08:33pm)
Tájékoztatlak, hogy ez a vicc maximum a veled egykorúak és a szellemileg visszamaradottak körében üt nagyot. Trendi basztatni azért mert ő lány? Kb. 2 postját láttam eddig a fórumon, de máris sokkal rokonszenvesebb, mint a sok fikázó kis pisis.
Nagyot tévedsz!
Én egyáltalán nem basztatom , egyszerüen megprobálom becserkészni a szexi szuzikát
