d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1111213141541Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:39pm
Quote (ecneB @ Jun 21 2010 08:33pm)
Tájékoztatlak, hogy ez a vicc maximum a veled egykorúak és a szellemileg visszamaradottak körében üt nagyot. Trendi basztatni azért mert ő lány? Kb. 2 postját láttam eddig a fórumon, de máris sokkal rokonszenvesebb, mint a sok fikázó kis pisis.


Nagyot tévedsz!
Én egyáltalán nem basztatom , egyszerüen megprobálom becserkészni a szexi szuzikát :)
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 21 2010 01:39pm
megláttam az első postot, nem fért ki a képernyőmre, mondom mi a kurva isten.
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:40pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:39)
Nagyot tévedsz!
Én egyáltalán nem basztatom , egyszerüenmegprobálom becserkészni a szexi szuzikát :)


hát el kell hogy szomorítsalak...

ráadásul rosszul írtad le a nevem

This post was edited by Szuzsika on Jun 21 2010 01:41pm
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:41pm
Quote (Szuzsika @ Jun 21 2010 08:40pm)
hát el kell hogy szomorítsalak...


=(
nem lehetne téged receptre felíratni?

This post was edited by aLexXx2 on Jun 21 2010 01:42pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 01:42pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:40)
hát el kell hogy szomorítsalak...


Pont hasonlót akartam írni, csak elég tldr lett volna..
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:43pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:41)
=(
nem lehetne téged receptre felíratni?


hány éves vagy??
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 01:43pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:43)
hány éves vagy??


Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:31)
ÚRAMISTEN
most nézem a barátját
jó a szandija , unoka öcsém is pont  olyat hord :)
most volt 5 éves


Ebből a kommentből ítélve, legfeljebb 12.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jun 21 2010 01:45pm
ennyi szart
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:46pm
basszus

This post was edited by aLexXx2 on Jun 21 2010 01:47pm
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:46pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:46)
http://img641.imageshack.us/img641/5667/drgmmal.png


most értél el arra a pontra hogy gyűlöllek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141541Next
Add Reply New Topic New Poll