Quote (banyek @ 10 Jun 2010 22:51)
Szerintem teljesen rendben van a szandál/papucs, amíg a viselőjének karban van tartva, és ápolt a lába. Na meg kb ha a többi ruházat mellet megfér..
Nekem is pont ma jutott eszembe, hogy elő kellene venni...
amúgy meg minden ciki, amit te magad annak tartasz,és egyáltalán nem, ha a másik valamit annak, de te nem..