d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev1111213141518Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
Jun 10 2010 04:21pm
nyaralni meg túrázni fasza
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 04:48pm
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 22:51)
Szerintem teljesen rendben van a szandál/papucs, amíg a viselőjének karban van tartva, és ápolt a lába. Na meg kb ha a többi ruházat mellet megfér..

Nekem is pont ma jutott eszembe, hogy elő kellene venni...


amúgy meg minden ciki, amit te magad annak tartasz,és egyáltalán nem, ha a másik valamit annak, de te nem..
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jun 10 2010 04:53pm
Quote (Fezmin @ 10 Jun 2010 21:56)
Ízlések és pofonok, de én fel nem venném! :P


thisthis
Member
Posts: 6,141
Joined: Apr 24 2010
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 10 2010 04:57pm
Egyáltalán nem tartom cikinek. Faterom sokat áll és szerinte sokkal kényelmesebb /zokni nélkül/ :). Én mondjuk nem hordanék.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 10 2010 06:55pm
egyáltalán nem ciki
persze zokni nélkül, rövidnadrághoz

az igennel szavazóknak meg csak rohadjon a lábuk nyáron, ha ez teszi őket boldoggá
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 08:35pm
na mentem, sziasztok
Member
Posts: 5,385
Joined: Jan 13 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 09:23pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 18:35)
na mentem, sziasztok


bye bye
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 10 2010 09:34pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 21:54)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.


tutyi mutyik hordanak szerintem .. de mind-e melett nem

This post was edited by ZeNoR on Jun 10 2010 09:34pm
Member
Posts: 2,111
Joined: Sep 24 2006
Gold: 211.01
Jun 10 2010 11:02pm
Akkor már ez is xar? kiment a divatból?Zokni nélkül ofc


This post was edited by klaci on Jun 10 2010 11:03pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 11 2010 02:17am
Hát szerintem az impotenciád mellett ez kevésbé gáz :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141518Next
Add Reply New Topic New Poll