d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev1111213141521Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 10 2010 04:49am
szegény jozef : (
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 10 2010 04:54am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 10:41)
1: egyáltalán semmit nem jelent :)


azért ez elég erős
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 10 2010 04:55am
Quote (Imdeth @ Jun 10 2010 11:54am)
azért ez elég erős


Im bored, im bored, come on lets get hi-igh!
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 04:56am
Quote (sylKE @ 10 Jun 2010 12:30)
:ASDDDDDDDDDDDDddd
X:ADDDDDDDDDDDD
ASD:AS
DD
DDD
dasD:SDSDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kurvajo ez a topic :thumbsup:


Szuzika :cry:

Am tényleg, és megint késem miatta, és 49 fok tikkasztó dögmeleg, és a vonat sehol...
Tényleg ideje lenne benevezni egy bicóra...
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 10 2010 04:57am
Quote (szabika @ 10 Jun 2010 11:55)
Im bored, im bored, come on lets get hi-igh!


ez zöldet vagy quaket jelent? :D
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 04:58am
Quote (szabika @ 10 Jun 2010 12:55)
Im bored, im bored, come on lets get hi-igh!


ááá , ez a sig szabika, lájk :D
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2010 05:01am
Quote (Baleee @ 10 Jun 2010 10:54)
Balázzsal lehet megbeszélted...


:coolface:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 10 2010 05:02am
Quote (Imdeth @ Jun 10 2010 11:57am)
ez zöldet vagy quaket jelent? :D


egyikre nincs pénzem másikra nincs fölös netkapacitásom
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2010 05:03am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 11:41)
1: egyáltalán semmit nem jelent :)

2: ugye jól tudom, hogy a mostani barátodat diablóban ismerted meg? Nem is azért mondom, részemről egyáltalán semmi jelentősége, hogy ki hol kit ismer meg, és milyen kapcsolat jön létre közöttük, csak akkor ne vágj vissza vele, nyíltan, bántásként.. Az ismerkedés részével mi a probléma ? Tilos? Pasizni? ez meg olyan hülye női szöveg :)

3: legjobb esetben láttál rólam egy képet, és párszáz hozzászólást, meg ugye egy diabló fórumon ki lehet ismerni egy embert, de azért köszi, elfogadom. Najó, akkor én is így csinálom :D Láttam pár képet rólad, pár hozzászólást, és nem csak szédítelek (:D) szóval uuuh-uhh-uhh, megfogtad a fantáziám ésésés nem adom fel ;)



PÖHDHGUIHNEREIHMNRIHkmIO
KOMNRFJREÜGBJJRERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
NGJBREÜKJB
KIKÖPÖM A TÜDŐŐŐŐŐMM KMNRMNVREVVIOÖREVPMRMVRV
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 10 2010 05:05am
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 10 2010 12:03pm)
http://img100.imageshack.us/img100/2973/30324076.jpg
PÖHDHGUIHNEREIHMNRIHkmIO
KOMNRFJREÜGBJJRERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
NGJBREÜKJB
KIKÖPÖM A TÜDŐŐŐŐŐMM KMNRMNVREVVIOÖREVPMRMVRV


IRIGYKECC CSAK
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141521Next
Add Reply New Topic New Poll