1: egyáltalán semmit nem jelent

2: ugye jól tudom, hogy a mostani barátodat diablóban ismerted meg? Nem is azért mondom, részemről egyáltalán semmi jelentősége, hogy ki hol kit ismer meg, és milyen kapcsolat jön létre közöttük, csak akkor ne vágj vissza vele, nyíltan, bántásként.. Az ismerkedés részével mi a probléma ? Tilos? Pasizni? ez meg olyan hülye női szöveg

3: legjobb esetben láttál rólam egy képet, és párszáz hozzászólást, meg ugye egy diabló fórumon ki lehet ismerni egy embert, de azért köszi, elfogadom. Najó, akkor én is így csinálom
Láttam pár képet rólad, pár hozzászólást, és nem csak szédítelek (:D) szóval uuuh-uhh-uhh, megfogtad a fantáziám ésésés nem adom fel
