d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev111121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 29 2010 12:49pm
Izgulok kivel osztozom majd a dobogón 8)
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 29 2010 12:50pm
Quote (InfamousMythos @ 29 May 2010 14:00)
ez tetszik! giev phrei?:P


iigen, de meg kell keresnem xcf formában, nemsokára postolom stickybe, vagy pm-ben ;)
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 29 2010 01:34pm
Quote (Sorvatkutyuska @ May 29 2010 08:24am)
A profilomban van egy kép az epic threadről
ot tmég aza  sig van fent
bár gondolom az nem ugyanaz, ha azzal kivágod.
Én a legeslegszebbel nevezek:
http://img694.imageshack.us/img694/4237/vismsig.png


ezt én csináltam kennynek, de nem kellett neki :D ezért visnek adtam^^
és szeretnék nevezni vele, mint saját készítésű sig

Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 02:00pm
Quote (AngryBug @ May 29 2010 08:34pm)
ezt én csináltam kennynek, de nem kellett neki :D ezért visnek adtam^^
és szeretnék nevezni vele, mint saját készítésű sig

http://img694.imageshack.us/img694/4237/vismsig.png


Az a baj, hogy ő is ezzel nevezett.

Quote (Sorvatkutyuska @ May 29 2010 09:24am)
A profilomban van egy kép az epic threadről
ot tmég aza sig van fent
bár gondolom az nem ugyanaz, ha azzal kivágod.
Én a legeslegszebbel nevezek:
http://img694.imageshack.us/img694/4237/vismsig.png


Nevezz valami mással, vagy boxold le vele! :)

This post was edited by Fezmin on May 29 2010 02:07pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 29 2010 02:15pm
Quote (beni @ 29 May 2010 20:49)
Izgulok kivel osztozom majd a dobogón 8)


velem ofc
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 02:21pm
Végül úgyfest egy rangos versenyzőnk sem lesz! :(

Quote (H4xooR @ May 29 2010 09:21pm)
wat?_?


TT, mod, stb.

This post was edited by Fezmin on May 29 2010 02:22pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 29 2010 02:21pm
Quote (Fezmin @ 29 May 2010 22:21)
Végül úgyfest egy rangos versenyzőnk sem lesz! :(


wat?_?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 29 2010 02:22pm
Quote (Ad4mz @ May 29 2010 09:15pm)
velem ofc


majd locsoljuk a sunákat pezsgővel
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 29 2010 02:26pm
Quote (beni @ 29 May 2010 21:22)
majd locsoljuk a sunákat pezsgővel


anno volt is egy ilyen magyar kép, ha jól emlékszem, mármint suna és pezsgő és locsolás.. :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 29 2010 02:50pm
Quote (Fezmin @ 29 May 2010 22:21)
Végül úgyfest egy rangos versenyzőnk sem lesz! :(



TT, mod, stb.


FFFFFFFFFFFUUUUUUUUU én nem vagyok neked elég rangos? lukszuskurva teeee :DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev111121314Next
Add Reply New Topic New Poll