Quote (AngryBug @ May 29 2010 08:34pm)
ezt én csináltam kennynek, de nem kellett neki

ezért visnek adtam^^
és szeretnék nevezni vele, mint saját készítésű sig
http://img694.imageshack.us/img694/4237/vismsig.png
Az a baj, hogy ő is ezzel nevezett.
Quote (Sorvatkutyuska @ May 29 2010 09:24am)
A profilomban van egy kép az epic threadről
ot tmég aza sig van fent
bár gondolom az nem ugyanaz, ha azzal kivágod.
Én a legeslegszebbel nevezek:
http://img694.imageshack.us/img694/4237/vismsig.png
Nevezz valami mással, vagy boxold le vele!
This post was edited by Fezmin on May 29 2010 02:07pm