Quote (TeXxas @ Apr 26 2010 08:23pm)
Csak érdekes hogy az utóbbi időben hirtelen neki voucholsz meg engem küldesz el innen, nemtudom mennyire emlékszel mondju fél évvel ezelőttre. Teljesen mindegy nem leszek banned, mivel nem vagyok multi de persze próbálkozzatok csak kit érdekel.
te gyökér nincs is fél éves ez az accod :DDDDDDDDDddddddddd