d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
Prev1111213141572Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 26 2010 01:22pm
Quote (TeXxas @ 26 Apr 2010 21:19)
Szerintem ki kéne oktatnod fleSs-t hogy épp mit nem csinál jól. Elég ciki hogy te is felesküszöl ellenem azok után hogy régen milyen haverok voltunk. <_<


menj el innen.
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 26 2010 01:23pm
Quote (grinderpet @ Apr 26 2010 08:20pm)
de mit csináltam ?

afféle bumpnak szántam


Csak érdekes hogy az utóbbi időben hirtelen neki voucholsz meg engem küldesz el innen, nemtudom mennyire emlékszel mondju fél évvel ezelőttre. Teljesen mindegy nem leszek banned, mivel nem vagyok multi de persze próbálkozzatok csak kit érdekel.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 26 2010 01:24pm
Quote (TeXxas @ 26 Apr 2010 21:23)
Csak érdekes hogy az utóbbi időben hirtelen neki voucholsz meg engem küldesz el innen, nemtudom mennyire emlékszel mondju fél évvel ezelőttre. Teljesen mindegy nem leszek banned, mivel nem vagyok multi de persze próbálkozzatok csak kit érdekel.


új szolgáltató =/= nem multi

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 26 2010 01:24pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 26 2010 01:25pm
Quote (TeXxas @ 26 Apr 2010 19:23)
Csak érdekes hogy az utóbbi időben hirtelen neki voucholsz meg engem küldesz el innen, nemtudom mennyire emlékszel mondju fél évvel ezelőttre. Teljesen mindegy nem leszek banned, mivel nem vagyok multi de persze próbálkozzatok csak kit érdekel.


Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 26 2010 01:27pm
Quote (TeXxas @ 26 Apr 2010 20:23)
Csak érdekes hogy az utóbbi időben hirtelen neki voucholsz meg engem küldesz el innen, nemtudom mennyire emlékszel mondju fél évvel ezelőttre. Teljesen mindegy nem leszek banned, mivel nem vagyok multi de persze próbálkozzatok csak kit érdekel.


kérlek hagyd el a magyar subfórumot
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 26 2010 01:27pm
Quote (TeXxas @ Apr 26 2010 08:23pm)
Csak érdekes hogy az utóbbi időben hirtelen neki voucholsz meg engem küldesz el innen, nemtudom mennyire emlékszel mondju fél évvel ezelőttre. Teljesen mindegy nem leszek banned, mivel nem vagyok multi de persze próbálkozzatok csak kit érdekel.


te gyökér nincs is fél éves ez az accod :DDDDDDDDDddddddddd
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 26 2010 01:27pm
Quote (David_ibolykane @ 26 Apr 2010 19:27)
kérlek hagyd el a magyar subfórumot


regads, ~vRT
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 26 2010 01:28pm
Quote (Flutter @ 26 Apr 2010 21:27)
te gyökér nincs is fél éves ez az accod :DDDDDDDDDddddddddd


oh shi-
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 26 2010 01:28pm
Quote (Flutter @ 26 Apr 2010 19:27)
te gyökér nincs is fél éves ez az accod :DDDDDDDDDddddddddd


: DDDD
nice !


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 26 2010 01:29pm
Quote (Flutter @ 26 Apr 2010 21:27)
te gyökér nincs is fél éves ez az accod :DDDDDDDDDddddddddd


Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141572Next
Closed New Topic New Poll