d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sziasztok > Degreez
Prev1111213141520Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,009
Joined: Oct 2 2006
Gold: 370.00
Warn: 20%
Apr 25 2010 08:47am
Quote (josheide @ Apr 25 2010 02:45pm)
Csak a ladder slasher cuccai 10k körül ...


mellesleg a felsorolásból kihagyta hogy kinek van több postja meg a guildnél fordítva rakta ki a relációs jelet :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 25 2010 08:48am
Quote (bLmsTR @ 25 Apr 2010 16:47)
mellesleg a felsorolásból kihagyta hogy kinek van több postja meg a guildnél fordítva rakta ki a relációs jelet :(


Te inkább pihenj, 40 fokos láz nem játék.
Banned
Posts: 4,009
Joined: Oct 2 2006
Gold: 370.00
Warn: 20%
Apr 25 2010 08:49am
Quote (josheide @ Apr 25 2010 02:48pm)
Te inkább pihenj, 40 fokos láz nem játék.


már csak 38 és egész nap feküdtem muszáj egy órácskára fenntlennem :S
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Apr 25 2010 08:50am
Quote (bLmsTR @ Apr 25 2010 04:49pm)
már csak 38 és egész nap feküdtem muszáj egy órácskára fenntlennem :S


jó meleg tea, lázcsillapító, jsp, és meggyógyultál.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 25 2010 08:50am
Quote (TeXxas @ 25 Apr 2010 15:41)
Inkább ciki hogy ennyivell jobb vagyok nála 2 hónap után mint ő 4 év után. :(
So sad.



Rage Q_Q


te télleg azt hiszed hogy nagyobb ember vagy mint Oberon mert drágább orbod?DS-ed van?? ő ezerszer rendesebb és értelmesebb is nem pedig egy értelmi nulla mint te... nem azért nincs nagyobb orbja/donorstarja mert nem lenne fgje rá.. ő inkább D2-re költi... am ha eladná összes cuccát szerint jóval több fgje lenne mint neki .. sztem TeXxas verd magad a welchelt fgdre.. gg.. ennél már nincs lejebb amit te csinálsz.. a guildodra is verheted magad GZ --> Összes céhpont: 0

This post was edited by ZeNoR on Apr 25 2010 08:51am
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 25 2010 08:50am
Quote (TeXxas @ Apr 25 2010 04:46pm)
Az a gáz hogy én akár 50kt is tudok szerezni vágod? :(
Akár többet is.


Ő is tudna csak a pénzét nem fgre költi, több esze van annál.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 25 2010 08:52am
Quote (TeXxas @ Apr 25 2010 03:39pm)
Fg teszi a usert, persze nem csak az, na de oberon....

Én csillagom > tiéd
Én fgm > tiéd
Én guildem >tiéd
Én orbom > tiéd
Én profilom>tiéd
Én joindatem <tiéd

Te vagy a rand ez egyértelmű. :(


akkor álljon itt egy pár gondolatébresztő mondat
1. nem mindenki használja a csillagját (nekem sem a legmagasabb van bent)
2. van aki inkább karakterére/haverokra költ minthogy a profilját pimpelje
3. guildre nem mondok semmit, főleg azok után, hogy nem a rl haverjaid (is) vannak benne hanem a huszadik rand bagázs ahova csapódsz
4. ha most valaki belerak 50k fg-t az LS cuccába egy nap alatt vagy tegyük fel kölcsönöz havernak akkor hirtelen rand lesz mert megcsappant az aranya? :>

This post was edited by beni on Apr 25 2010 08:52am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 25 2010 08:52am
Quote (championmath @ 25 Apr 2010 16:50)
Ő is tudna csak a pénzét nem fgre költi, több esze van annál.


greenday pókerezék, és abból szeretne fg-t szerezni
kurva nagy dicsőség.
d2ből szedj össze 50k fg-t pls.
Banned
Posts: 4,009
Joined: Oct 2 2006
Gold: 370.00
Warn: 20%
Apr 25 2010 08:52am
Quote (TeXxas @ Apr 25 2010 02:46pm)
Az a gáz hogy én akár 50kt is tudok szerezni vágod? :(
Akár többet is.


a zsebpénzed meg heti 500 ugye?
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 25 2010 08:53am
Sok itt a habzó szájú rand. :thumbsup:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141520Next
Closed New Topic New Poll