Quote (TeXxas @ Apr 25 2010 03:39pm)
Fg teszi a
usert, persze nem csak az, na de oberon....
Én csillagom > tiéd
Én fgm > tiéd
Én guildem >tiéd
Én orbom > tiéd
Én profilom>tiéd
Én joindatem <tiéd
Te vagy a rand ez egyértelmű.

akkor álljon itt egy pár gondolatébresztő mondat
1. nem mindenki használja a csillagját (nekem sem a legmagasabb van bent)
2. van aki inkább karakterére/haverokra költ minthogy a profilját pimpelje
3. guildre nem mondok semmit, főleg azok után, hogy nem a rl haverjaid (is) vannak benne hanem a huszadik rand bagázs ahova csapódsz
4. ha most valaki belerak 50k fg-t az LS cuccába egy nap alatt vagy tegyük fel kölcsönöz havernak akkor hirtelen rand lesz mert megcsappant az aranya? :>
This post was edited by beni on Apr 25 2010 08:52am