Quote (banyek @ 19 Jan 2010 01:41)
*(12:34:11 AM) Jozef: fórumra postoljam?
(12:34:15 AM) Jozef: megér egy topicot ?
(12:34:22 AM) P: Simán : DDDDD
fapp-fapp,az utolsó levél még nincs elküldve.Kíváncsi vagyok az itteni véleményekre és majd utána fogalmazok rajta itt-ott.
ööm ez annyira rossz xd most még a pontos nevét is megadtad így még a többiek myvipen is megnézhetik a csajt és "fapp-fapp" mehet ugyan úgy xd

ebbe nekem annyi a jó hogy nem tudja a nevem xd
This post was edited by Helldrinker on Jan 24 2010 11:28am