d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev11112131415197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Dec 24 2009 01:09pm
Quote (Vismajor @ Dec 24 2009 07:08pm)
Az nem horogkereszt :)


de, az horogkereszt
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 24 2009 01:09pm
Quote (Xrd @ Dec 24 2009 08:08pm)
meg a 2 horogkereszt a szélén, ami majdhogynem a szemed szúrja ki, az ilyen kis mocskot mint ez a sondor jol megtaposnám aztán be 1 marhavagonba és utazzon a saját hugyába/szarjába 500km-t


LOL RAGE
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2009 01:11pm
Quote (Xrd @ Dec 24 2009 08:09pm)
de, az horogkereszt


:zzz:
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 24 2009 01:12pm
vass ákos üzenete:
*aztán be 1 marhavagonba és utazzon a saját hugyába/szarjába 500km-t
*ez neked inkább ajándék lenne, mint bűntetés
*:SSss
Söndör üzenete:
*LOOOL
*legalabb jol laknék
vass ákos üzenete:
*yy
*8D
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Dec 24 2009 01:12pm
Quote (Vismajor @ Dec 24 2009 07:11pm)
:zzz:


akkor légyszives magyarázd el nekem ,hogy az miért nem horogkereszt, ha te ennyire jól vágod :)

This post was edited by Xrd on Dec 24 2009 01:12pm
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 24 2009 01:13pm
Quote (Xrd @ Dec 24 2009 08:12pm)
akkor légyszives magyarázd el nekem ,hogy az miért nem horogkereszt, ha te ennyire jól vágod :)


te meg dögölj meg légyszives thx
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2009 01:13pm
Quote (Xrd @ Dec 24 2009 08:12pm)
akkor légyszives magyarázd el nekem ,hogy az miét nem horogkereszt, ha te ennyire jól vágod :)


Horogkeresztnek horogkereszt(ezt a vak is látja) de így, eldöntve nem a nacionalista nézeteket valló NSDAP hivatalos(és betiltott) jelképe, hanem többek között indai kultúrákban a halhatatlanság jelképe ^^
De már csomószor előszedték ezt a subon, majd kijavít vki ha tévedek. (lehet nem indiai kultúrában pl)

This post was edited by Vismajor on Dec 24 2009 01:13pm
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Dec 24 2009 01:14pm
jól telnek az ünnepek guise? :lol:
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Dec 24 2009 01:15pm
Quote (Vismajor @ Dec 24 2009 07:13pm)
Horogkeresztnek horogkereszt(ezt a vak is látja) de így, eldöntve nem a nacionalista nézeteket valló NSDAP hivatalos(és betiltott) jelképe, hanem többek között indai kultúrákban a halhatatlanság jelképe ^^
De már csomószor előszedték ezt a subon, majd kijavít vki ha tévedek. (lehet nem indiai kultúrában pl)


Pont, hogy nem.Indiában terjedt el így, csak akkor víz szintesen volt, pöttyökkel közte. A náci horogkereszt a döntött, mint ami sondor sigjében is megtalálható.

This post was edited by Xrd on Dec 24 2009 01:17pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 24 2009 01:16pm
Quote (Vismajor @ 24 Dec 2009 20:13)
Horogkeresztnek horogkereszt(ezt a vak is látja) de így, eldöntve nem a nacionalista nézeteket valló NSDAP hivatalos(és betiltott) jelképe, hanem többek között indai kultúrákban a halhatatlanság jelképe ^^
De már csomószor előszedték ezt a subon, majd kijavít vki ha tévedek. (lehet nem indiai kultúrában pl)


http://hu.wikipedia.org/wiki/Szvasztika

"A Harmadik Birodalom és a Nemzetiszocialista Német Munkáspárt zászlaja"

Go Back To Magyar Topic List
Prev11112131415197Next
Add Reply New Topic New Poll