☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Szombat Este > Ki Mit Csinál ?
Prev
1
11
12
13
14
15
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1781
Replies: 141
Track Topic
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#121
Dec 12 2009 02:53pm
Quote (ElCapitano @ Dec 12 2009 10:52pm)
rolled up a spliff
dikk lol tanujál mán meg olvasni szoptasalak meg
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#122
Dec 12 2009 02:54pm
Quote (Saenchai @ 12 Dec 2009 21:53)
dikk lol tanujál mán meg olvasni szoptasalak meg
Ricit paródizáltam te nyomorék. Pfff. Barcikaicsicskagyerke
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#123
Dec 12 2009 02:55pm
Quote (ElCapitano @ Dec 12 2009 10:54pm)
Ricit paródizáltam te nyomorék. Pfff. Barcikaicsicskagyerke
lol sorvat kutya nekem ne ugasál ojat rádszakitok lyobban meg szédit mint 1 liter ketamin
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#124
Dec 12 2009 02:56pm
Quote (Saenchai @ 12 Dec 2009 21:55)
lol sorvat kutya nekem ne ugasál ojat rádszakitok lyobban meg szédit mint 1 liter ketamin
Az csak 0.5 g volt igazából
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#125
Dec 12 2009 02:57pm
Quote (ElCapitano @ Dec 12 2009 10:56pm)
Az csak 0.5 g volt igazából
akkor azt szorozd meg 200-al ojat csapok
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#126
Dec 12 2009 02:58pm
Quote (Megas_heroes @ 12 Dec 2009 19:55)
3 műszakban?
24/5?
esetleg 24/7?
faszán tolod haver!
ja, bocs az fg-be kerül
akkor faszán tolod arc!
nyomorek
exair
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold
:
0.00
#127
Dec 12 2009 03:04pm
Quote (Saenchai @ Dec 12 2009 10:57pm)
akkor azt szorozd meg 200-al ojat csapok
:))))))))))))))
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#128
Dec 12 2009 04:01pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 07:39pm)
én szívok meg iszok haverral.
verem a faszom
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#129
Dec 12 2009 06:19pm
vége a szombat estének , 4 sör 1 deci viszki
me are rl rulor.
This post was edited by lacoking on Dec 12 2009 06:20pm
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#130
Dec 12 2009 06:21pm
amit az utóbbi 3 napban: kockulok és néha alszok 3-4 órácskát
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
11
12
13
14
15
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact