d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szombat Este > Ki Mit Csinál ?
Prev11112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 12 2009 02:53pm
Quote (ElCapitano @ Dec 12 2009 10:52pm)
rolled up a spliff :wacko:


dikk lol tanujál mán meg olvasni szoptasalak meg
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 12 2009 02:54pm
Quote (Saenchai @ 12 Dec 2009 21:53)
dikk lol tanujál mán meg olvasni szoptasalak meg


Ricit paródizáltam te nyomorék. Pfff. Barcikaicsicskagyerke
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 12 2009 02:55pm
Quote (ElCapitano @ Dec 12 2009 10:54pm)
Ricit paródizáltam te nyomorék. Pfff. Barcikaicsicskagyerke


lol sorvat kutya nekem ne ugasál ojat rádszakitok lyobban meg szédit mint 1 liter ketamin
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 12 2009 02:56pm
Quote (Saenchai @ 12 Dec 2009 21:55)
lol sorvat kutya nekem ne ugasál ojat rádszakitok lyobban meg szédit mint 1 liter ketamin


Az csak 0.5 g volt igazából :lol:
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 12 2009 02:57pm
Quote (ElCapitano @ Dec 12 2009 10:56pm)
Az csak 0.5 g volt igazából :lol:


akkor azt szorozd meg 200-al ojat csapok
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Dec 12 2009 02:58pm
Quote (Megas_heroes @ 12 Dec 2009 19:55)
3 műszakban?

24/5?
esetleg 24/7?

faszán tolod haver!
ja, bocs az fg-be kerül
akkor faszán tolod arc!


nyomorek
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2009 03:04pm
Quote (Saenchai @ Dec 12 2009 10:57pm)
akkor azt szorozd meg 200-al ojat csapok


:))))))))))))))
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 12 2009 04:01pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 07:39pm)
én szívok meg iszok haverral.


verem a faszom
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Dec 12 2009 06:19pm
vége a szombat estének , 4 sör 1 deci viszki


me are rl rulor.

This post was edited by lacoking on Dec 12 2009 06:20pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 12 2009 06:21pm
amit az utóbbi 3 napban: kockulok és néha alszok 3-4 órácskát
Go Back To Magyar Topic List
Prev11112131415Next
Add Reply New Topic New Poll