☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official RuneScape Topic
Prev
1
11
12
13
14
15
69
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 18249
Replies: 685
Track Topic
yupi
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold
:
0.00
#121
Dec 19 2009 01:15pm
Quote (Tommy_hun @ 18 Dec 2009 23:10)
rangedet hogy toljam? 55-töl? van 900 red chincem azzal, vagy eladjam és vegyek iron knife-t, vagy cannonal?
nemtom utálom a rangedet. és én hol vigyem 88-ról 90-re ? ~~
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#122
Dec 19 2009 01:21pm
Quote (Tommy_hun @ 18 Dec 2009 22:10)
rangedet hogy toljam? 55-töl? van 900 red chincem azzal, vagy eladjam és vegyek iron knife-t, vagy cannonal?
fremennik szigeten yakokat dobáljál késsel imo ^^
70-ig nagyon gyors
yupi
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold
:
0.00
#123
Dec 19 2009 01:43pm
Quote (Klontar @ 19 Dec 2009 21:21)
fremennik szigeten yakokat dobáljál késsel imo ^^
70-ig nagyon gyors
akkormár inkább viszem a purém ~~
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#124
Dec 21 2009 04:55am
Quote (Klontar @ Dec 19 2009 07:21pm)
fremennik szigeten yakokat dobáljál késsel imo ^^
70-ig nagyon gyors
olyan hely kéne ahol afkolhatok .. mint pl giant spiderek
btw elkezdtem a f2p range/2h purem
This post was edited by Tommy_hun on Dec 21 2009 04:58am
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#125
Dec 30 2009 01:46pm
Megjött a kedvem Runescape-hez
Csak ilyen hipergyors nettel örülök hogy netezni tudok
(rejtett bump)
yupi
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold
:
0.00
#126
Jan 2 2010 11:30am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Dec 2009 21:46)
Megjött a kedvem Runescape-hez
Csak ilyen hipergyors nettel örülök hogy netezni tudok
(rejtett bump)
nekem meg elment
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#127
Jan 2 2010 11:53am
Quote (yupi @ 2 Jan 2010 18:30)
nekem meg elment
En meg mostanaban csak rst jatszom :c
Clan wars ftw
szeder
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold
:
148.87
Warn: 10%
#128
Jan 2 2010 12:39pm
Quote (Klontar @ Jan 2 2010 05:53pm)
En meg mostanaban csak rst jatszom :c
Clan wars ftw
csak wow-oztam de most megvettem l4d-et és most csak l4d ozok és közben meg fáj a fejem h wowozni is kéne :c
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#129
Jan 2 2010 12:42pm
Quote (szeder @ 2 Jan 2010 19:39)
csak wow-oztam de most megvettem l4d-et és most csak l4d ozok és közben meg fáj a fejem h wowozni is kéne :c
és ez hogy a rákba kapcsolódik ehhez a topichoz?
szeder
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold
:
148.87
Warn: 10%
#130
Jan 2 2010 12:48pm
Quote (Klontar @ Jan 2 2010 06:42pm)
és ez hogy a rákba kapcsolódik ehhez a topichoz?
h rs ezni is kéne de arra már annyira sincs idő :c
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
11
12
13
14
15
69
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact