d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1111213141569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2009 01:15pm
Quote (Tommy_hun @ 18 Dec 2009 23:10)
rangedet hogy toljam? 55-töl? van 900 red chincem azzal, vagy eladjam és vegyek iron knife-t, vagy cannonal?


nemtom utálom a rangedet. és én hol vigyem 88-ról 90-re ? ~~
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 19 2009 01:21pm
Quote (Tommy_hun @ 18 Dec 2009 22:10)
rangedet hogy toljam? 55-töl? van 900 red chincem azzal, vagy eladjam és vegyek iron knife-t, vagy cannonal?


fremennik szigeten yakokat dobáljál késsel imo ^^
70-ig nagyon gyors
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2009 01:43pm
Quote (Klontar @ 19 Dec 2009 21:21)
fremennik szigeten yakokat dobáljál késsel imo ^^
70-ig nagyon gyors


akkormár inkább viszem a purém ~~
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Dec 21 2009 04:55am
Quote (Klontar @ Dec 19 2009 07:21pm)
fremennik szigeten yakokat dobáljál késsel imo ^^
70-ig nagyon gyors


olyan hely kéne ahol afkolhatok .. mint pl giant spiderek

btw elkezdtem a f2p range/2h purem

This post was edited by Tommy_hun on Dec 21 2009 04:58am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 30 2009 01:46pm
Megjött a kedvem Runescape-hez :D
Csak ilyen hipergyors nettel örülök hogy netezni tudok
(rejtett bump)
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2010 11:30am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Dec 2009 21:46)
Megjött a kedvem Runescape-hez :D
Csak ilyen hipergyors nettel örülök hogy netezni tudok
(rejtett bump)


nekem meg elment
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 2 2010 11:53am
Quote (yupi @ 2 Jan 2010 18:30)
nekem meg elment


En meg mostanaban csak rst jatszom :c
Clan wars ftw
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jan 2 2010 12:39pm
Quote (Klontar @ Jan 2 2010 05:53pm)
En meg mostanaban csak rst jatszom :c
Clan wars ftw


csak wow-oztam de most megvettem l4d-et és most csak l4d ozok és közben meg fáj a fejem h wowozni is kéne :c
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 2 2010 12:42pm
Quote (szeder @ 2 Jan 2010 19:39)
csak wow-oztam de most megvettem l4d-et és most csak l4d ozok és közben meg fáj a fejem h wowozni is kéne :c


és ez hogy a rákba kapcsolódik ehhez a topichoz?
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jan 2 2010 12:48pm
Quote (Klontar @ Jan 2 2010 06:42pm)
és ez hogy a rákba kapcsolódik ehhez a topichoz?


h rs ezni is kéne de arra már annyira sincs idő :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141569Next
Add Reply New Topic New Poll