d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1111213141555Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 24 2010 12:34pm
Quote (Imdeth @ Feb 24 2010 06:33pm)
re lol


lackettő meg én még vagyunk, többiek nemtudom, akarnak-e még
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Feb 24 2010 12:36pm
Quote (talicska @ 24 Feb 2010 20:34)
lackettő meg én még vagyunk, többiek nemtudom, akarnak-e még


valami randot tolok úgy is, kell az xp
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 25 2010 03:17am
mesh lol
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 25 2010 03:59am
Quote (szabika @ Feb 25 2010 10:17am)
mesh lol


looking for company :(
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 25 2010 04:15am
Quote (szabika @ Feb 25 2010 10:59am)
looking for company :(


este majd en is
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 25 2010 09:31am
Quote (lacketto @ Feb 25 2010 11:15am)
este majd en is


tonite jobb dolgom is lesz imo de ha nem akkor jovok
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 25 2010 09:32am
Quote (szabika @ Feb 25 2010 04:31pm)
tonite jobb dolgom is lesz imo de ha nem akkor jovok


utolag mar en is rajottem hogy nem nagyon fogok ráérni :DDDDD
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 25 2010 09:33am
Quote (lacketto @ Feb 25 2010 04:32pm)
utolag mar en is rajottem hogy nem nagyon fogok ráérni :DDDDD


kings of rl B)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 25 2010 10:47am
Valakinek van kedve most letolni pár meccset?
burgonya + én már vagyunk
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Feb 25 2010 10:52am
Quote (Klontar @ 25 Feb 2010 18:47)
Valakinek van kedve most letolni pár meccset?
burgonya + én már vagyunk


in
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141555Next
Add Reply New Topic New Poll