d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
Prev1111213141520Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 01:00pm
ez egy postnak alcazott spam
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 10 2009 01:01pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 10 Sep 2009, 20:51)
en is akarok namechangelni, h csinalja fgt? a fuxys modszerhez nekem tul nagy a buszkesegem...


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 01:01pm
hogyan lehet itt kombozni?
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Sep 10 2009 01:01pm
MEKKORA JÓ EGY TOPIC
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 10 2009 01:01pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, Sep 10 2009, 08:00pm)
ez egy postnak alcazott spam


spam detected
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 10 2009 01:02pm
Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 20:58)
Ez bizony true
De nekem a helyesírásom nem rossz, én FÉLREGÉPELEK!
Sose írnék olyat, hogy külömben, vagy de viszont, hasonló, ellenben azt, hogy férlegéplek simán.
Nade most ez tényleg selfown lett kicsit.


szerintem annyira igénytelenül írsz, hogy egy hányadék az egész, és kurvára nincs kedvem soha elolvasni, mert rossz ránézni, pedig lehet, hogy még értelme is van amúgy.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 10 2009 01:02pm
Quote (ikszipszilon @ Thu, 10 Sep 2009, 21:01)
MEKKORA JÓ EGY TOPIC


úgye?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 01:02pm
Quote (beni @ Thu, 10 Sep 2009, 21:01)
spam detected


a francba. spamalcazas indul. riado. ismetlem, spamalcazas indul.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2009 01:03pm
Quote (bajcli @ Thu, Sep 10 2009, 08:02pm)
szerintem annyira igénytelenül írsz, hogy egy hányadék az egész, és kurvára nincs kedvem soha elolvasni, mert rossz ránézni, pedig lehet, hogy még értelme is van amúgy.


Mármint igénytelen, mert tele van félregépelésekkel, vagy igénytelen, mert tartalmilag és stilisztikailag nulla?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 10 2009 01:03pm
cp most nem azert de ezert en mar reg bekaptam a tizest jolenne abbahagyni
bar lehet engem reportolt valami fasztestu
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141520Next
Closed New Topic New Poll