Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 20:58)
Ez bizony true
De nekem a helyesírásom nem rossz, én FÉLREGÉPELEK!
Sose írnék olyat, hogy külömben, vagy de viszont, hasonló, ellenben azt, hogy férlegéplek simán.
Nade most ez tényleg selfown lett kicsit.
szerintem annyira igénytelenül írsz, hogy egy hányadék az egész, és kurvára nincs kedvem soha elolvasni, mert rossz ránézni, pedig lehet, hogy még értelme is van amúgy.