d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Sep 2 2009 04:40am
Quote (KREAJJA_CSITSKA @ Wed, 2 Sep 2009, 12:29)
kurva anyád


ez olyan random volt, hogy nem csak elmosolyodtam hanem még fel is szusszantam.

(nem igen szoktam röhögni gép előtt)
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Sep 2 2009 04:42am
hallod rici!!!
Banned
Posts: 157
Joined: Mar 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2009 04:42am
Quote (Imdeth @ Wed, 2 Sep 2009, 12:40)
ez olyan random volt, hogy nem csak elmosolyodtam hanem még fel is szusszantam.

(nem igen szoktam röhögni gép előtt)


Szívből jött. :D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 2 2009 04:43am
Quote (beni @ Wed, Sep 2 2009, 08:42am)
múltkor még tényleg teli szájjal nevettél ki mindenkit aki szerint 1.2k-t sebez az OW (persze a magyarázat annyi volt, hogy "mert csak")

amúgy meg voucholom joey "ne baszogasd az oldalam" postját, dehát mit várhatunk ricitől [mondom ezt szinte pejoratív él nélkül, mert ismerjük és ilyennek szeretjük : ))))))) ]


igy talaltak ki az okosok, de amig maga nem fogja letesztelni addig mondhatok en akarmit, vagy megis mit varsz hogy "bizonyitsam" vagy mit ertessz megfelelo "magyarazat" alatt ?
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Sep 2 2009 04:45am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, Sep 2 2009, 12:43pm)
igy talaltak ki az okosok, de amig maga nem fogja letesztelni addig mondhatok en akarmit, vagy megis mit varsz hogy "bizonyitsam" vagy mit ertessz megfelelo "magyarazat" alatt ?


post video
Banned
Posts: 157
Joined: Mar 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2009 04:46am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, 2 Sep 2009, 12:43)
igy talaltak ki az okosok, de amig maga nem fogja letesztelni addig mondhatok en akarmit, vagy megis mit varsz hogy "bizonyitsam" vagy mit ertessz megfelelo "magyarazat" alatt ?


El tudlak ilyenkor képzelni, hogy nyáladzva csapkodod a billentyűzetet. "AWAWAWAWWWWAWWA MOST JÓL MEGMUTATOM JOEYNAK HOGY TÉVEDT VALAMIBEN, A VILÁG RETTEGNI FOGJA A NEVEM HAHAHAHHAHA"
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 2 2009 04:47am
Quote (kemiii1338 @ Wed, Sep 2 2009, 11:45am)
post video


szerintem még akkorse hinne el egyebkent, ahogy joeyt ismerem :lol: :lol:
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Sep 2 2009 04:47am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, Sep 2 2009, 12:47pm)
szerintem még akkorse hinne el egyebkent, ahogy joeyt ismerem :lol:  :lol:


:(
szerintem sem sebezhet ow 1200at mert amikor jatszottam a sorcodon 2-3ow utan lett 1 a life

es ha 1200 lenne akkor mar az elso utan 2xx life maradt volna

de lehet az 1200bol kell levonni meg a pvp penaltyt^^

This post was edited by kemiii1338 on Sep 2 2009 04:48am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 2 2009 04:49am
Quote (kemiii1338 @ Wed, Sep 2 2009, 11:47am)
:(
szerintem sem sebezhet ow 1200at mert amikor jatszottam a sorcodon 2-3ow utan lett 1 a life

es ha 1200 lenne akkor mar az elso utan 2xx life maradt volna


ez azert lehet mert a sorciknak 1.4k-1.7k korul van az eletuk
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 2 2009 04:51am
Quote (kemiii1338 @ Wed, Sep 2 2009, 11:47am)
de lehet az 1200bol kell levonni meg a pvp penaltyt^^


hat most nem fogom visszakeresni vsg azon postjat ahol megmondta hogy az ow bizony 1.2kt sebez (bvb topikban volt valahol)
de itt meg csak nem is 1.2kt ir egyebkent, hanem 13xx + valamennyi + valamennyii, nem nezem most meg, a modositas is csak a harmadik tagban szerepel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll