Quote (beni @ Wed, Sep 2 2009, 08:42am)
múltkor még tényleg teli szájjal nevettél ki mindenkit aki szerint 1.2k-t sebez az OW (persze a magyarázat annyi volt, hogy "mert csak")
amúgy meg voucholom joey "ne baszogasd az oldalam" postját, dehát mit várhatunk ricitől [mondom ezt szinte pejoratív él nélkül, mert ismerjük és ilyennek szeretjük : ))))))) ]
igy talaltak ki az okosok, de amig maga nem fogja letesztelni addig mondhatok en akarmit, vagy megis mit varsz hogy "bizonyitsam" vagy mit ertessz megfelelo "magyarazat" alatt ?