d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Egy Nagy Rakás S Z A R Fuxy?
Prev1111213141526Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2009 01:19pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 19:18)
de azert az a valaki eldonti hogy van e rlem
CSAJOZZATOK KONYVBOL AZ AZ _IGAZI_ RL!
cg.


Ofc, csak abból szedtem fel a jövendőbeli feleségem. :))))))))))))))))
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Jul 10 2009 01:19pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 21:18)
de azert az a valaki eldonti hogy van e rlem
CSAJOZZATOK KONYVBOL AZ AZ _IGAZI_ RL!
cg.


ok főnök, inkább úgy, mint sehogyse :c
omg gór hogy legyen barátnőm??? :cry:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:19pm
Quote (Baleee @ Fri, 10 Jul 2009, 21:19)
Ofc, csak abból szedtem fel a jövendőbeli feleségem. :))))))))))))))))


nem neked szolt

Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 21:19)
ok főnök, inkább úgy, mint sehogyse :c
omg gór hogy legyen barátnőm??? :cry:


az a sehogyse nekem szolt?
mert akkor mar elegem van az ismertseg nelkuli itelkezesbol
meg amugyis

This post was edited by GoreKnight9 on Jul 10 2009 01:20pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 10 2009 01:20pm
Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 21:19)
ok főnök, inkább úgy, mint sehogyse :c
omg gór hogy legyen barátnőm??? :cry:


nyisd ki a szemeid valami forgalmas helyen és max 5 perc
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Jul 10 2009 01:20pm
Quote (Janou @ Fri, 10 Jul 2009, 21:19)
nem

te egy kurvajó troll vagy


ennyi


hát ezt most bóknak veszem
Banned
Posts: 4,355
Joined: Oct 27 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 10 2009 01:20pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, Jul 10 2009, 07:18pm)
de azert az a valaki eldonti hogy van e rlem
CSAJOZZATOK KONYVBOL AZ AZ _IGAZI_ RL!
cg.


a gór könyvből csajozik
a farki könyvből csajozik
a dobi könyből csajozik
a mess könyvből csajozik
a bajcli is kezdi már :o

amúgy meg leszarom ki mit gondol, nekem meghozta a hatást, sokat változtam, és emiatt is lettem őszintébb az emberekkel
nem bírok elmenni valaki mellett jópofizva, lehet rossz, lehet jó dolog
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2009 01:21pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 19:19)
nem neked szolt


Ja, akkor ez egy vicced volt?

Akkor:


FÜTYI TE ÁLAT! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE AZÉRT IGEN ÉS MELLETTE SZÁNALMAS IS! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 10 2009 01:21pm
Quote (Anal_Jesus @ Fri, 10 Jul 2009, 21:20)
a gór könyvből csajozik
a farki könyvből csajozik
a dobi könyből csajozik
a mess könyvből csajozik
a bajcli is kezdi már :o

amúgy meg leszarom ki mit gondol, nekem meghozta a hatást, sokat változtam, és emiatt is lettem őszintébb az emberekkel
nem bírok elmenni valaki mellett jópofizva, lehet rossz, lehet jó dolog

ez milyen könyv ?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2009 01:21pm
na, kezd jó lenni a hunsub
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:21pm
Quote (Anal_Jesus @ Fri, 10 Jul 2009, 21:20)
a gór könyvből csajozik
a farki könyvből csajozik
a dobi könyből csajozik
a mess könyvből csajozik
a bajcli is kezdi már :o

amúgy meg leszarom ki mit gondol, nekem meghozta a hatást, sokat változtam, és emiatt is lettem őszintébb az emberekkel
nem bírok elmenni valaki mellett jópofizva, lehet rossz, lehet jó dolog


jó hallod nincs semmi bajom ezzel DE
kurvara nem kene ez az itelkezes
ki a faszom az ott msn mogott
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141526Next
Closed New Topic New Poll