d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1111213141558Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 24 2009 02:23pm
Quote (sylKE @ Sun, 24 May 2009, 22:22)
el kell kezdeni... de bazdmeg folytatni is kéne :(
és azzal a 2 sorral, amit te irtál azzal kurvára nem lehet mit kezdeni flame szempontjábol
asdasd


te kis kötekedös :o
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:23pm
Quote (Moonflow @ Sun, May 24 2009, 08:22pm)
Lrn2Jsp te lama


sry h nem vagyok nolifer...
kezdem magam gáznak érezni ^^

Quote (Megas_heroes @ Sun, May 24 2009, 08:21pm)
Egyre nagyobb faszkalap vagy emo-boy. :wacko:


Te is képbe vagy hülyegyerek.
Alig 1 hónapja postoltam, h levágattam a hajam
FAIL #1


Quote (sylKE @ Sun, May 24 2009, 08:22pm)
el kell kezdeni... de bazdmeg folytatni is kéne :(

sry mindjárt mennem kell

This post was edited by xGurke on May 24 2009 02:24pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:24pm
Quote (Moonflow @ Sun, 24 May 2009, 22:22)
Lrn2Jsp te lama


Mi volt az, ha nem excessive flaming, mondd !
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:25pm
Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 08:23pm)
Te is képbe vagy hülyegyerek.
Alig 1 hónapja postoltam, h levágattam a hajam
FAIL #1


véget ért a világfájdalom?

Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 08:23pm)


sry mindjárt mennem kell


ah, cseszd meg =/

This post was edited by sylKE on May 24 2009 02:25pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:25pm
Quote (josheide @ Sun, May 24 2009, 08:24pm)
Mi volt az, ha nem excessive flaming, mondd !


Idiota.

Quote (sylKE @ Sun, May 24 2009, 08:25pm)
véget ért a világfájdalom?


el se kezdődött
FAIL #2
Quote (sylKE @ Sun, May 24 2009, 08:25pm)

ah, cseszd meg =/


#3 xD

This post was edited by xGurke on May 24 2009 02:26pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:25pm
Quote (xGurke @ Sun, 24 May 2009, 22:25)
Idiota.


mi mi mi ? :O
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 24 2009 02:26pm
Quote (ElCapitano @ Sun, 24 May 2009, 21:21)
http://www.youtube.com/watch?v=xQnnNRPE54w
hallgasatok egy kis ultra hangot


TB303 :love:

Az akkora fail hogy már win (hogy mennyire win az kétséges azért)esete.

Szal Roland akart egy igazi basszusgitár hangját utánzó szintit csinálni. Azt elkurták az áramkör dizájnt és egyáltalán nem hasonlított a basszusgitárhoz a hangja. De pár hippinek megtetszett és lőn mindenféle elktrololz.
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 24 2009 02:26pm
Quote (sylKE @ Sun, 24 May 2009, 21:22)
ütleksirsz!


MITAKARSZ TE SORVAT KUTJA HA??
KETÉ CSAPLAK!!!!!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:26pm
Quote (josheide @ Sun, May 24 2009, 08:25pm)
mi mi mi ? :O


most olit jáccottam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:27pm
Quote (xGurke @ Sun, 24 May 2009, 22:26)
most olit jáccottam


akkor egy leheletnyivel több anyázást bele !
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141558Next
Add Reply New Topic New Poll