Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 08:29pm)
ő le is törölte ricit tegnap msnről

telleg?

Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 08:28pm)
de az nem számít

, v-s-g lehúzása sem számít : )))))))))
az nem
gazdagtol lopni nem bun, jano megmondta, meg sokan masok is

bar ez talan csak azert volt mert dejv hozzam kepest ugymond szegeny, kitudja