d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev111121314151046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 3 2009 10:07am
Quote (Klontar @ Tue, Feb 3 2009, 04:15pm)
AI ellen? Gép nem választ hősöket, vagy választ? Vagy úgy érted hogy szimplán a lények ellen amit kirak?

Nekem beastmaster meg a kentaur a kedvencem btw.


de választ, csak ai mapot kell letölteni (elérhető getdota-n) icon_pointl.gif mindenképp late heroval játsz ellenük, mert a te ai-d sokszor defelés helyett tolja valamelyik lane-t és nem vicces 5v1ben defelni (bár az ai parancsok sokat segithetnek, de akkor is buták...)

és igen, trollnak lifesteal kell, mégpedig satanic
lvl 16-tol ulti+pt-vel már kijön a perma bash (persze kell hozzá egy kis szerencse, de nem fut el eloled senki az tuti smile.gif )
ha meg van buttered is akkor gg
új blade mail meg nem ér semmit, mert addig az 5 secig nem ütöd, amig bekapcsolja.

a pudge-s kép meg elég ratyi tongue.gif
60 perc alatt kb 15 fs-ed volt
annyi idő alatt legalább 30 jó lenne

a másik kép meg pfff biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
kivancsi vagyok arra a fára aki 700 manából eltol 2 ultit meg egy refreshert, és közben szórja az armort meg az invit
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 3 2009 10:10am
dotát nem szeressük.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 3 2009 11:23am
Quote (Vismajor @ Tue, Feb 3 2009, 05:10pm)
dotát nem szeressük.


játszottál már?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 3 2009 11:24am
Quote (Megas_heroes @ Tue, Feb 3 2009, 06:23pm)
játszottál már?


Nem.
De a cs:s klábom azér bomlott fel emrt sosem tudtunk warozni meg divizókra jelentkezni, emrt a klánból 2-3 ember folytn dotázott, és fuj.
biggrin.gif
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold: 570.01
Feb 3 2009 11:25am
Quote (Vismajor @ Tue, Feb 3 2009, 05:24pm)
Nem.
De a cs:s klábom azér bomlott fel emrt sosem tudtunk warozni meg divizókra jelentkezni, emrt a klánból 2-3 ember folytn dotázott, és fuj.
biggrin.gif


gonosz emberek !
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 3 2009 11:26am
Quote (Megas_heroes @ Tue, Feb 3 2009, 04:07pm)
de választ, csak ai mapot kell letölteni (elérhető getdota-n) icon_pointl.gif mindenképp late heroval játsz ellenük, mert a te ai-d sokszor defelés helyett tolja valamelyik lane-t és nem vicces 5v1ben defelni (bár az ai parancsok sokat segithetnek, de akkor is buták...)

és igen, trollnak lifesteal kell, mégpedig satanic
lvl 16-tol ulti+pt-vel már kijön a perma bash (persze kell hozzá egy kis szerencse, de nem fut el eloled senki az tuti smile.gif )
ha meg van buttered is akkor gg
új blade mail meg nem ér semmit, mert addig az 5 secig nem ütöd, amig bekapcsolja.

a pudge-s kép meg elég ratyi tongue.gif
60 perc alatt kb 15 fs-ed volt
annyi idő alatt legalább 30 jó lenne

a másik kép meg pfff biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
kivancsi vagyok arra a fára aki 700 manából eltol 2 ultit meg egy refreshert, és közben szórja az armort meg az invit


az most okosnak hangzott de jónagy hülyeségeket beszélsz : D
no de nem vitatkozom mert sok a tanulnivalóm sad.gif
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 3 2009 11:49am
Quote (ikszipszilon @ Tue, Feb 3 2009, 06:26pm)
az most okosnak hangzott de jónagy hülyeségeket beszélsz : D
no de nem vitatkozom mert sok a tanulnivalóm sad.gif


érveket pls
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Feb 3 2009 02:09pm
Quote (Klontar @ Tue, Feb 3 2009, 04:15pm)
AI ellen? Gép nem választ hősöket, vagy választ? Vagy úgy érted hogy szimplán a lények ellen amit kirak?

Nekem beastmaster meg a kentaur a kedvencem btw.


igen a gép is választ hőst

ráadásul AP ben mikor 1v1 ben mennél ellene akkor ha előbb választasz akkor counter hőst választ általában

5v5 ben szoktam játszani berakok magam ellen 5 öt meg magam mellé 4 et

amúgy azért annyira nem hülyék

elég jól denyolnak meg last hitelnek

és a nukerek pedig nagyon agresszivan bosszantanak főleg early game

hja meg a végén szinte csak a gankolás megy ált 4 en mennek egybe az ötödik meg farmol.

This post was edited by cor-angar on Feb 3 2009 02:09pm
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Feb 3 2009 03:56pm
éééés vesztettem sad.gif



na kipróbáltam a trollt

NAGYON imba

ilyen statot még semmivel se tudtam csinálni

gyakorlatilag 3V1 be se volt esélyük ellenem 4 vagy 5V1 az már érdekesebb volt főleg ha creepek is voltak

de a lényeg 1V1 és 2V1 be nagyon sima ügy

igaz ez csak insane AI és egy homanoid sokkal jobban nyomja de sztem akkor is eléggé imba
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Feb 3 2009 04:20pm
játszik valaki b.neten?
Go Back To Magyar Topic List
Prev111121314151046Next
Add Reply New Topic New Poll