d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
Prev11112131415114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 20 2008 09:32am
Quote (BierMachine @ Mon, 20 Oct 2008, 13:40)
Srác topicja: O Cubed Hrs -> Ohms Los Jahs Bers

Beírtam topicba (mert mér hagynám szó nélkül biggrin.gif ) :




Erre egy erős levelezés kezdődött biggrin.gif
Kissé furán próbálja elmagyarázni a srác, hogy ő teljesen legit HR-eket árul biggrin.gif

http://img185.imageshack.us/img185/2151/hrset6.jpg
biggrin.gif biggrin.gif


Ha csöndben maradtál volna, jobban jársz imo. Ugyanis neki van igaza. "legit", "perm" hr =/= selffound. Attól legit és perm, hogy nem fog eltűnni, és mivel cubeolja, ezért nem is fog. Az, hogy honnan szerzi (valszeg vagy maga dupeolja, vagy van duper ismerőse aki részesedésért adja, vagy jóval olcsóbban hogy ne kelljen eladással pöcsölnie) nem a Te dologod, igazából közöd nincs hozzá.
Member
Posts: 7,903
Joined: Jan 2 2008
Gold: 12.70
Oct 20 2008 11:03am
Quote (Oberon_os @ Mon, Oct 20 2008, 05:32pm)
Ha csöndben maradtál volna, jobban jársz imo. Ugyanis neki van igaza. "legit", "perm" hr =/= selffound. Attól legit és perm, hogy nem fog eltűnni, és mivel cubeolja, ezért nem is fog. Az, hogy honnan szerzi (valszeg vagy maga dupeolja, vagy van duper ismerőse aki részesedésért adja, vagy jóval olcsóbban hogy ne kelljen eladással pöcsölnie) nem a Te dologod, igazából közöd nincs hozzá.


Imo attól h valami perm az nem feltétlenül legit... Részemről ez egyszerűen elvi kérdés. Én is tudnék dupolni, de még csak MH-t sem használok. Elvből. Másrészről sztem egy halvány közöm van hozzá, mivel ha runet veszek azért h gémben tradeljek, és miután eladtam én leszek az "unperm as perm seller". Nem pedig ő. Lehet h részedről a dupe meg a többi szar nem jelent problémát, részemről viszont igen, mert sokszor szívtam e miatt. Ezért az ilyen traderek az én szememben retardok...
Másrészről ha esetleg item shopper, akkor még nagyobb retard ^^
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2008 04:03pm
Quote (BierMachine @ Mon, 20 Oct 2008, 18:03)
Imo attól h valami perm az nem feltétlenül legit... Részemről ez egyszerűen elvi kérdés. Én is tudnék dupolni, de még csak MH-t sem használok. Elvből. Másrészről sztem egy halvány közöm van hozzá, mivel ha runet veszek azért h gémben tradeljek, és miután eladtam én leszek az "unperm as perm seller". Nem pedig ő. Lehet h részedről a dupe meg a többi szar nem jelent problémát, részemről viszont igen, mert sokszor szívtam e miatt. Ezért az ilyen traderek az én szememben retardok...
Másrészről ha esetleg item shopper, akkor még nagyobb retard ^^


ha eltűnik a rúna, amit te legitként vettél, akkor lehet sírni, ha meg nem, akkor nincsen itt gond...
ha én dupolnám/dupoltatnám a rúnáimat, akkor biztos cubolnám őket, ne legyen belőle sírás-rívás
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 20 2008 04:13pm
Quote (BierMachine @ Mon, 20 Oct 2008, 17:03)
Imo attól h valami perm az nem feltétlenül legit... Részemről ez egyszerűen elvi kérdés. Én is tudnék dupolni, de még csak MH-t sem használok. Elvből. Másrészről sztem egy halvány közöm van hozzá, mivel ha runet veszek azért h gémben tradeljek, és miután eladtam én leszek az "unperm as perm seller". Nem pedig ő. Lehet h részedről a dupe meg a többi szar nem jelent problémát, részemről viszont igen, mert sokszor szívtam e miatt. Ezért az ilyen traderek az én szememben retardok...
Másrészről ha esetleg item shopper, akkor még nagyobb retard ^^


Látom, nem érted. Itt nem az a lényeg, hogy elvi kérdés-e vagy sem, meg hogy honnan szerzi. Én is utálom a dupereket, a shoppereket, szerintem is tönkre teszik a játékot. Az sem érdekes, hogy te használsz-e akármi haxot... Senkit nem érdekel hogy játszod a játékot.
Itt arról van szó, hogy a srác cube'd hr-t árul, mire te beszólsz neki, hogy "jaaaj ez hogy éri meg neked, 2 rúnából lesz 1", meg "ez ettől még nem lesz legit". Pedig 1. tuti megéri neki különben nem csinálná, 2. legit lesz, mert ha cube-olsz 2 hr-t eggyé, az új kódot meg minden lófaszt kap, ezért legit, perm hr lesz.
AKÁRMI hr-t veszel bneten, jsp-n, akárhol, elenyésző esély van arra, hogy az selfound. Hány hr-t találtál már életedben? És mennyit használtál fel? Mert nálam kb 0/500 az arány... Ez a srác legalább cubolja mielőtt eladná. Én örülnék ennek, többség nem veszi erre a fáradságot, és unpermként adja el.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Oct 20 2008 04:17pm
Quote (Oberon_os @ Tue, 21 Oct 2008, 00:13)
Látom, nem érted. Itt nem az a lényeg, hogy elvi kérdés-e vagy sem, meg hogy honnan szerzi. Én is utálom a dupereket, a shoppereket, szerintem is tönkre teszik a játékot. Az sem érdekes, hogy te használsz-e akármi haxot... Senkit nem érdekel hogy játszod a játékot.
Itt arról van szó, hogy a srác cube'd hr-t árul, mire te beszólsz neki, hogy "jaaaj ez hogy éri meg neked, 2 rúnából lesz 1", meg "ez ettől még nem lesz legit". Pedig 1. tuti megéri neki különben nem csinálná, 2. legit lesz, mert ha cube-olsz 2 hr-t eggyé, az új kódot meg minden lófaszt kap, ezért legit, perm hr lesz.
AKÁRMI hr-t veszel bneten, jsp-n, akárhol, elenyésző esély van arra, hogy az selfound. Hány hr-t találtál már életedben? És mennyit használtál fel? Mert nálam kb 0/500 az arány... Ez a srác legalább cubolja mielőtt eladná. Én örülnék ennek, többség nem veszi erre a fáradságot, és unpermként adja el.


latom algo meg teged is megfertozott laugh.gif
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 20 2008 04:18pm
Quote (H4xooR @ Mon, 20 Oct 2008, 22:17)
latom algo meg teged is megfertozott laugh.gif


mivan? Erről lemaradtam. biggrin.gif
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Oct 20 2008 04:19pm
Quote (Oberon_os @ Tue, 21 Oct 2008, 00:18)
mivan? Erről lemaradtam. biggrin.gif


kiemeltem pirossal + harmas betumerettel wurf.gif
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 20 2008 04:20pm
Quote (H4xooR @ Mon, 20 Oct 2008, 22:19)
kiemeltem pirossal + harmas betumerettel wurf.gif


Igen, és? Tönkre teszik. Mi ebben a hibás?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Oct 20 2008 04:25pm
Quote (Oberon_os @ Tue, 21 Oct 2008, 00:20)
Igen, és? Tönkre teszik. Mi ebben a hibás?


sztem egyben van
mad.gif
Banned
Posts: 4,178
Joined: Sep 8 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 21 2008 01:34am
Quote (H4xooR @ Mon, Oct 20 2008, 10:25pm)
sztem egyben van
mad.gif


egyben van

This post was edited by WoeToYouOhEarthAndSea on Oct 21 2008 01:34am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11112131415114Next
Add Reply New Topic New Poll