d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postoljam V Ne ? Repost #2 > Mivel 1 Hanguan Igenel Szavaztattok ,
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 30 2008 12:53pm
Quote (Fej @ Fri, May 30 2008, 07:46pm)
többször neki futottam, de egyszerűen nem tudom minősíteni a képet, ha csak nem így:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


hehe, ez szép post biggrin.gif
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold: 1.00
May 30 2008 01:23pm
Quote (Deddi @ Fri, 30 May 2008, 18:48)
ööö

ez most ki is? thumbsup.gif


armi_roman

xDDDDD

This post was edited by sittes on May 30 2008 01:26pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2008 02:10pm
Quote (uberpro123 @ Fri, 30 May 2008, 19:39)
olyan mikes styleba ->
army te szőkecigány ^^




icon_pointl.gif szőke



icon_pointl.gif fekete.

gondoltam, szólok, mielőtt nagyobb bajt okoz az ostobaságod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll