d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev111121314154976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 13 2008 02:30pm
Quote (beni @ Wed, 13 Feb 2008, 21:27)
Én most speciel azt utálom, hogy heal charmmal nem lehet ölni ^^ Van egy charm ami tök jó cuccokat ad, de nem megyek vele semmire...


gyogyitsd magad hatha az ellenfel megunja es ongyilkos lesz xd
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 13 2008 02:30pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, Feb 13 2008, 09:30pm)
gyogyitsd magad hatha az ellenfel megunja es ongyilkos lesz xd


Velem működik fordított esetben biggrin.gif


De kevés lifeaja van a magenak ...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 13 2008 02:33pm
Quote (beni @ Wed, 13 Feb 2008, 21:30)
Velem működik fordított esetben biggrin.gif


De kevés lifeaja van a magenak ...


10 vita tobbi int, az jobb magenal imo, es low levelen a leggyorsabb kari ...

hidd el, h dmg ellensulyozza a kifet boven, es low life az gyors regen, szal tobb rovidebb a mage stilus, fighterrel pl sok szorny hosszu regen mindegyik mas...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 13 2008 02:37pm
Quote (CyberPunk666 @ Wed, Feb 13 2008, 09:33pm)
10 vita tobbi int, az jobb magenal imo, es low levelen a leggyorsabb kari ...

hidd el, h dmg ellensulyozza a kifet boven, es low life az gyors regen, szal tobb rovidebb a mage stilus, fighterrel pl sok szorny hosszu regen mindegyik mas...


Fighternél heal charmmal én nagyon gyorsan visszahealeltem magam full hp-ra. Level 1 es szörnyekből körönként 30-50 lifeot szedtem.

Nah megnézem ezt a maget. Kicsit félek hogy egy critical ki fog csinálni.
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Feb 14 2008 05:53am
Quote (beni @ Wed, 13 Feb 2008, 21:37)
Fighternél heal charmmal én nagyon gyorsan visszahealeltem magam full hp-ra. Level 1 es szörnyekből körönként 30-50 lifeot szedtem.

Nah megnézem ezt a maget. Kicsit félek hogy egy critical ki fog csinálni.


lies wurf.gif

te RC-t csinálsz velem hug.gif
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 14 2008 06:03am
lvl 27 hcn ,es meg mindig egesz jol haladok, ha megvan ezzel a gearrel a level 30 akkor siman jo, ott majd veszek uj weapet... csak meg nemtudom honnan les zra fgm biggrin.gif
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 14 2008 06:39am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 14 Feb 2008, 13:03)
lvl 27 hcn ,es meg mindig egesz jol haladok, ha megvan ezzel a gearrel a level 30 akkor siman jo, ott majd veszek uj weapet... csak meg nemtudom honnan les zra fgm biggrin.gif


atm lvl29,5 fighterem van hcban...

de nekem se nagyon van penzem fegyora, lvl20-s vacakkal nyomom ^^

Quote (beni @ Thu, 14 Feb 2008, 13:43)
Én level 10-es fegyverrel nyomtam biggrin.gif ami annyit sebzett mint a level 5ös korábbi de azt eladtam 50fg ért smile.gif


azgz

lvl30as fegyo ami kinnvan marketen alig 185fg a lószar statjaival is dry.gif

This post was edited by hedgehogsword on Feb 14 2008 06:46am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 14 2008 06:43am
Quote (hedgehogsword @ Thu, Feb 14 2008, 01:39pm)
atm lvl29,5 fighterem van hcban...

de nekem se nagyon van penzem fegyora, lvl20-s vacakkal nyomom ^^


Én level 10-es fegyverrel nyomtam biggrin.gif ami annyit sebzett mint a level 5ös korábbi de azt eladtam 50fg ért smile.gif
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 14 2008 07:51am
Quote (beni @ Thu, 14 Feb 2008, 13:43)
Én level 10-es fegyverrel nyomtam biggrin.gif ami annyit sebzett mint a level 5ös korábbi de azt eladtam 50fg ért smile.gif


en 10 szintenkent cserelek csak fegyot... boven eleg...
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Feb 14 2008 07:58am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 14 Feb 2008, 14:51)
en 10 szintenkent cserelek csak fegyot... boven eleg...


Én meg selffoundert játszok. smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev111121314154976Next
Closed New Topic New Poll