d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1119811991200120112024114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 23 2012 07:32am
Quote (Bendeguz @ May 23 2012 03:30pm)
Mi ez az act2? 29k hp, diamond skin benyomva dupla absorbos rúnával és 1hitel a legelső creep. Honnan szerezzek geart act2re? Farmoljam act1et hónapokig?


Lényegében Blizzard ezt akarta elérni y
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 07:33am
Quote (Bendeguz @ May 23 2012 01:30pm)
Mi ez az act2? 29k hp, diamond skin benyomva dupla absorbos rúnával és 1hitel a legelső creep. Honnan szerezzek geart act2re? Farmoljam act1et hónapokig?


ja, elég aránytalan a1 és a2
ha nem is honapokig, de pár napig biztos farmolnod kell a1et
nekem akkor fordult meg elöször a fejemben hogy elkezdem a2-t, amikor a1en fullosan 1-2 halállal végig mentem és bucsert is megöltem másodjára 5ös stackel
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 07:33am
Quote (Bendeguz @ May 23 2012 03:30pm)
Mi ez az act2? 29k hp, diamond skin benyomva dupla absorbos rúnával és 1hitel a legelső creep. Honnan szerezzek geart act2re? Farmoljam act1et hónapokig?


46khpval viszonylag nagy resisttel es armorral a wd ugyanez... tehat nemtudom mit kene csinalni :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 23 2012 07:37am
Quote (cowding @ 23 May 2012 15:32)
Lényegében Blizzard ezt akarta elérni y


a2 aranytalanul szopos a1hez de meg a3hoz kepest is (hellig legalabbis, infernon nem tudom osszehasonlitani a3mal egyelore)
meg szerintem atlag casual pvmnoobnak nem lesz sokkal jobb geare ket honap mulva se, mikor mar minden olcsobb ahban is, mint ami most van ricinek mondjuk, es o is hal boven

10 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): SummertimeClothes, Alternalo, RRC, meatyowllegs, Soulles, Floodban, bajcli, InfamousMythos, qkatz, lMaD

walkolhatnank dhval :) :)

This post was edited by SummertimeClothes on May 23 2012 07:40am
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
May 23 2012 07:40am
Diablo III eladások: http://www.thesource.hu/hir/diablo_iii/diablo_iii_a_valaha_keszult_legkelendobb_pc_s_jatek/17328

TL;DR: egy nap alatt 3.5 milla + 1.2 milla wow annual pass, 7 nap alatt összesen 6.3 mlla. Plusz ugye a valaha volt legkelendőbb PC-s játék is lett, de ez a számok tükrében elég egyértelmű :banana: .

This post was edited by Soulles on May 23 2012 07:41am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 07:41am
Quote (SummertimeClothes @ May 23 2012 03:37pm)
a2 aranytalanul szopos a1hez de meg a3hoz kepest is (hellig legalabbis, infernon nem tudom osszehasonlitani a3mal egyelore)
meg szerintem atlag casual pvmnoobnak nem lesz sokkal jobb geare ket honap mulva se, mikor mar minden olcsobb ahban is, mint ami most van ricinek mondjuk, es o is hal boven



walkolhatnank dhval :)  :)


that
ifeel kb szarabb gearben is erosebbnek tunik nalam
egyedul bootsa jobb sztem meg fegyoja
bar miota nerfeltek a wizzardot meg nem lattam ingame
btw, szerintem csinalok 1 barbart :angry:
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 07:43am
Valaki nem jön egy full act1 inferno runt? Vagy inkább leorictól.
Jó lenne négyen.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 23 2012 07:50am
level 60


Quote (meatyowllegs @ 23 May 2012 15:41)
that
ifeel kb szarabb gearben is erosebbnek tunik nalam
egyedul bootsa jobb sztem meg fegyoja
bar miota nerfeltek a wizzardot meg nem lattam ingame
btw, szerintem csinalok 1 barbart :angry:


milyen skilleket használsz így force armor nerffel?

This post was edited by RRC on May 23 2012 07:52am
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 07:53am
Quote (Bendeguz @ May 23 2012 02:43pm)
Valaki nem jön egy full act1 inferno runt? Vagy inkább leorictól.
Jó lenne négyen.


Senkibazdmeg? Há nem hiszem el :(

This post was edited by Bendeguz on May 23 2012 07:53am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 07:53am
Quote (RRC @ May 23 2012 03:50pm)
level 60




milyen skilleket használsz így force armor nerffel?


en wd vagyok
ifeel a wizard
epp ezert irtam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119811991200120112024114Next
Closed New Topic New Poll