Quote (cowding @ 23 May 2012 15:32)
Lényegében Blizzard ezt akarta elérni y
a2 aranytalanul szopos a1hez de meg a3hoz kepest is (hellig legalabbis, infernon nem tudom osszehasonlitani a3mal egyelore)
meg szerintem atlag casual pvmnoobnak nem lesz sokkal jobb geare ket honap mulva se, mikor mar minden olcsobb ahban is, mint ami most van ricinek mondjuk, es o is hal boven
10 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): SummertimeClothes, Alternalo, RRC, meatyowllegs, Soulles,
Floodban, bajcli, InfamousMythos, qkatz, lMaD
walkolhatnank dhval
This post was edited by SummertimeClothes on May 23 2012 07:40am