d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1119711981199120012014765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2016 01:51pm
van egy kis könyvecske, szerintem 20oldal lehetett, bennevolt mindenféle tétel, én 1x végigolvastam azt a szart azt kb akármire válaszoltam volna, valami olyasmit húztam egyébként, hogy sérülése van és leakarod borítani tejjel mi ilyenkor a teendő? (kimenni a konyhába mert mesh nélkül nem élet az élet)

This post was edited by rapiddani on Mar 15 2016 01:52pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 15 2016 02:15pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Mar 15 2016 05:05pm
Quote (SummertimeClothes @ Mar 15 2016 09:13pm)
stabil oldalfekves + mellpumpalas szajbafujas, meg valami random random szituacio felholt emberrel szoban
vagy szerencsed van es megadjak freebe mert szimpatikus vagy es haza akar csak menni a csavo


elsősegély vizsgám előtt 1 héttel mentem életemben először vért adni
az a nő töltötte ki a bizonyítványokat, akinél vért adtam

előttem egy ilyen idegbajos gyerek volt, aki dadogott, nem tudott megszólalni se kb, láttam, hogy ő is megkapta a vizsgát
közben azt is láttam, hogy már az én bizonyítványom is ki van töltve, miután rámmosolygott a nő, hogy üdv újra :D

totál faszságokat mondtam, meglett a vizsga

szerintem baromira felesleges, úgyse mernél egy éles helyzetben bármit is csinálni, sőt, kb többet lehet ártani
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2016 05:15pm


első peppa piges vidi amin röhögtem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 15 2016 05:16pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Mar 2016 00:05)
elsősegély vizsgám előtt 1 héttel mentem életemben először vért adni
az a nő töltötte ki a bizonyítványokat, akinél vért adtam

előttem egy ilyen idegbajos gyerek volt, aki dadogott, nem tudott megszólalni se kb, láttam, hogy ő is megkapta a vizsgát
közben azt is láttam, hogy már az én bizonyítványom is ki van töltve, miután rámmosolygott a nő, hogy üdv újra :D

totál faszságokat mondtam, meglett a vizsga

szerintem baromira felesleges, úgyse mernél egy éles helyzetben bármit is csinálni, sőt, kb többet lehet ártani


itt nem is resze
helyette van ilyen csuszospalyas gyakorlat meg alkoholos/felelosseges eloadas
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Mar 15 2016 11:56pm
fasz kivan már ezzel a fostos idővel meg az esővel, megnéztem az előrejelzést és március 25-re is ilyen 9 fokot meg esőt mond, egész jövőhétre kb
nincs már tavasz sem ősz, vagy rohadt hideg van vagy meleg, megint az lesz mint tavaly, hogy májusban már szakad rólad a víz egészen augusztusig
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 16 2016 12:51am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Mar 16 2016 05:56am)
fasz kivan már ezzel a fostos idővel meg az esővel, megnéztem az előrejelzést és március 25-re is ilyen 9 fokot meg esőt mond, egész jövőhétre kb
nincs már tavasz sem ősz, vagy rohadt hideg van vagy meleg, megint az lesz mint tavaly, hogy májusban már szakad rólad a víz egészen augusztusig


a tavasz és az ősz állandóan a frontokról szólt m8, vagy hideg vagy meleg volt, ritka az hogy huzamosabb ideig tökéletes az idő
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Mar 16 2016 01:47am


kitalalja-e valaki :santa:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 16 2016 02:43am
Quote (Jancsipapa @ Mar 16 2016 01:05am)
elsősegély vizsgám előtt 1 héttel mentem életemben először vért adni
az a nő töltötte ki a bizonyítványokat, akinél vért adtam

előttem egy ilyen idegbajos gyerek volt, aki dadogott, nem tudott megszólalni se kb, láttam, hogy ő is megkapta a vizsgát
közben azt is láttam, hogy már az én bizonyítványom is ki van töltve, miután rámmosolygott a nő, hogy üdv újra :D

totál faszságokat mondtam, meglett a vizsga

szerintem baromira felesleges, úgyse mernél egy éles helyzetben bármit is csinálni, sőt, kb többet lehet ártani


ha nem fosná telibe mindenki mind az oktatást mind a vizsgát némi értelme lenne, persze aki frontálisan 100-al ütközik és nyílt gerinctörése van azon sokat nem tudsz segiteni
de hogy egy artériás vérzést normálisan tudsz ellátni az jól jöhet, még mielőtt megvolt a jogsim voltak nálunk munkások és a falban a kéménycsővel baszakodtak valamit
az egyik ráncigált valamit és amikor sikerült megrántania a lendülettöl odabaszta a karját a kéménycső kivágott részéhez (fém cső és kivágtak egy "ablakot rajta" hogy be tudjanak nyulni) és a karja felső részénél elvágta mindkét ütőerét

a többi munkás + anyámék nyomokötés etc és mellette a vállánál egy gumiszallagal elszoritották a kezét h ne vérezzen

na a mentős mondta hogy még szerencse hogy szarul kötötték meg a gumit a vállánál mert az alatt a 20 perc alatt amig kiért a mentő a vérhiánytol annyira roncsolodott volna a keze hogy kb lehet levágni

rldr: ütőeres vérzésre nyomókötést kell tenni de máshol nem szabad elszoritani a véráramlást mert azzal több kárt teszel
és ezt később amikor jogsiztam elsősegélyen elmondták és emlékeztem az esetre, szal én vaszeg a további életemben ha ilyet látok tudni fogom h wat nao

This post was edited by cowding on Mar 16 2016 02:43am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Mar 16 2016 03:04am
Quote (AngryBug @ Mar 16 2016 07:51am)
a tavasz és az ősz állandóan a frontokról szólt m8, vagy hideg vagy meleg volt, ritka az hogy huzamosabb ideig tökéletes az idő


szerintem nem érted amit írtam m8
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119711981199120012014765Next
Add Reply New Topic New Poll