ahogy irtak nem lesz semmi változás miért is lenne..
viszont a monknak hivatalosan is kivették az egyetlen spelljét, ami túlélésre adott lehetőséget, egy melee karakterrel 20 méterről kell szurkálnom, nevetséges..
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271780011innentol kezdve nincs ertelme tovabb jatszani ezzel a szarral, ennel lenyegesen jobb geart nem fogok(dr/res-t nezve nem is lehet) szerezni
incombat: 36k hp 18,5kdps 76%dr 70%allres 44,5%dodge 14%block
KEVÉS
en valamennyivel tobb, mint fele ekkora dam/res/deffel azt hittem hotshot vagyok ;_;