d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1119711981199120012014114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 23 2012 07:04am
Quote (meatyowllegs @ 23 May 2012 14:59)
nekem a dpsem volt kb 4k ezen a szinten wdvel


és most mekkora?
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 07:04am
Quote (TouchCow @ May 23 2012 03:04pm)
és most mekkora?


16 asszem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 07:05am
Quote (Anarkin @ May 23 2012 01:04pm)
valaki próbált már +xxx Life on each hit propertys cuccot ?

látok clawokat amik adnak már 200/400 lifeot is onhit

tapasztalat? egész jónak tűnik így

kérdés az hogy az on-hit itt azt jelenti hogy pl. a wind minden egyes sebzése is on-hit ?


igen
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 23 2012 07:09am
mekkora resist/life kell kb. infernora?
a war cryom ad 50% all resistet 60-on, erre még stackoljak, hogy ne legyek 1-2 hit?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 23 2012 07:10am
Quote (TouchCow @ 23 May 2012 13:57)
http://3.imgland.net/ZmDcPi.png

kíváncsi vagyok mekkora lesz a damom 60-on

mennyi számít azon a szinten normálisnak?


Nekem 55ös szinten 8k a wizardal
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 07:12am
Quote (TouchCow @ May 23 2012 01:09pm)
mekkora resist/life kell kb. infernora?
a war cryom ad 50% all resistet 60-on, erre még stackoljak, hogy ne legyek 1-2 hit?


700-800 resist ha tank vagy
ha nem, akkor 500-600 minimum, barbnak meg olyan 50-60k hp
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 07:16am
Quote (TouchCow @ May 23 2012 03:09pm)
mekkora resist/life kell kb. infernora?
a war cryom ad 50% all resistet 60-on, erre még stackoljak, hogy ne legyek 1-2 hit?


flessnek ilyen 72% all resistje, meg 65% damage reduction van %ban (ha raviszed az egeret ott meg tudod nezni) es igyis van egy csomo monster, ami csak sima normal mob, tehat nem champion meg semmi es 1 hiteli
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 07:20am
egesz jo ez a natalya boots
majd ha olcsobb lesz veszek 1 ilyet
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 23 2012 07:20am
Quote (fleSs @ 23 May 2012 09:42)
ahogy irtak nem lesz semmi változás miért is lenne..

viszont a monknak hivatalosan is kivették az egyetlen spelljét, ami túlélésre adott lehetőséget, egy melee karakterrel 20 méterről kell szurkálnom, nevetséges..
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271780011
innentol kezdve nincs ertelme tovabb jatszani ezzel a szarral, ennel lenyegesen jobb geart nem fogok(dr/res-t nezve nem is lehet) szerezni
incombat: 36k hp 18,5kdps 76%dr 70%allres 44,5%dodge 14%block
KEVÉS


en valamennyivel tobb, mint fele ekkora dam/res/deffel azt hittem hotshot vagyok ;_;
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 07:30am
Mi ez az act2? 29k hp, diamond skin benyomva dupla absorbos rúnával és 1hitel a legelső creep. Honnan szerezzek geart act2re? Farmoljam act1et hónapokig?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119711981199120012014114Next
Closed New Topic New Poll